Які ліміти існують для карток?

Запитання

Які ліміти існують по карткам?

Умова

Відповідь

Під час проведення операції з карткою можуть спрацювати 3 види лімітів:

  • ліміт картки (він встановлюється банком, який випустив цю картку);
  • ліміт рахунку (він встановлюється банком, який випустив цю картку);
  • ліміт ресурсу або сервісу, на якому проводиться операція.

При цьому на операції, які ви проводите на ресурсах нашого банку, діють тільки ліміти ресурсу, а ліміти самої картки не приймаються до уваги. Більш детально про ліміти наших ресурсів читайте у статті "Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?".

Якщо ж ви проводите операцію на ресурсі стороннього банку, спрацьовує найменший ліміт з лімітів картки та стороннього ресурса.

Наприклад, ви бажаєте зняти 15 000 грн в чужому банкоматі і на зняття готівки за вашою карткою встановлено ліміт 10 000 грн.
Варіант 1. На сторонньому банкоматі встановлено ліміт на чужі картки в розмірі 1 000 грн. Отже,  спрацює ліміт банкомату і більше 1 000 грн за операцію ви не отримаєте.
Варіант 2. На сторонньому банкоматі встановлено ліміт в 20 000 грн на видачу готівки з чужих карток. Ви спокійно отримаєте 10 000 грн, тому що такий ліміт на готівку встановлено для вашої картки.

Для карток Альфа-Банку встановлено різні значення лімітів, в залежності від типу операції (готівка, покупка, переказ з картки на картку та інтернет-операції) та типу тарифа, в рамках якого випущено картку. Ваші поточні встановлені ліміти перегляньте в цифровому банку Sense SuperApp ("Переглянути ліміти по картці у цифровому банку Sense SuperApp")

Ліміти по типу і кількості операцій не сумуються. Наприклад, всі операції по зняттю готівки враховуються окремо і не впливають на використання лімітів на покупки.

Змінити значення встановлених лімітів наразі недоступно.

Корисні статті

Які ліміти на Р2Р-поповнення передбачено на стороні МПС?

Як розраховуються ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Чи була ця стаття корисною?
130 з 170 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.