Коли нараховуються/не нараховуються бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB/Альфа Travel/"ВИГОДА"?

Запитання

Коли починають нараховуватися бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB/Альфа Travel/"ВИГОДА"? Коли починають нараховуватися бонуси по новій картці? Чи будуть нараховуватися бонуси Cash'U CLUB/Альфа Travel/"ВИГОДА", якщо по продуктам банку буде борг? 

Відповідь

Бонуси зараховуються на бонусний рахунок одразу після проведення операції, яка підходить під умови нарахування бонусів (крім нових/перевипущених карток, по яким бонуси будуть зараховані та відображені протягом трьох робочих днів з моменту їх активації).

Якщо ж по у вас є прострочена заборгованість по будь-якому банківському продукту більше 30 грн., бонуси не нараховуватимуться, нарахування бонусів відновиться протягом трьох робочих днів з моменту погашення заборгованості. За покупки, які ви проводили під час наявності простроченої заборгованості, бонуси не будуть нараховані.

Якщо покупка відповідає умовам бонусної програми, але пройшло три робочі дні, а бонусів за неї немає — зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

Корисні статті

Не нарахувалися бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB

Не нарахувалися бали мандрівника в програмі винагород Альфа Travel

Дізнатися, чи нараховано бонуси/скільки бонусів нараховано в Cash'U CLUB у цифровому банку Sense SuperApp

Дізнатися, чи нараховано бали/скільки балів нараховано по Альфа Travel у цифровому банку Sense SuperApp

Дізнатися, чи нараховано бонуси/скільки бонусів нараховано по "ВИГОДІ" в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
17 з 24 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.