Як влаштована онлайн-підтримка Альфа-Банку для приватних клієнтів?

Питання

Що таке база знань? Як працює онлайн-підтримка в Альфа-Банку

Оточення

Підтримка

Відповідь

Онлайн-підтримка Альфа-Банку складається з: бази знань, онлайн-чату і контакт-центру.

Якщо у вас виникло будь-яке питання:

  • спробуйте знайти відповідь самостійно через зручний контекстний пошук в базі знань або скориставшись меню на головній сторінці. Для пошуку можна вказувати ключові слова (переказ з картки на картку, кредитна картка, дострокове погашення) або цілі речення (наприклад, "Як скористатися бонусами Cash'U?");
  • зверніться в онлайн-чат. Він доступний в мобільному банку Alfa-Mobile, на сайті банку, в месенджерах: Viber, Telegram, особисті повідомлення акаунтів банку в Facebook, Twitter, Instagram;
  • зверніться контакт-центр за номером 044 494 01 01.

Чому це зручно?

База знань не схожа на стандартні FAQ, де не завжди вдається знайти потрібну інформацію. Ми наповнюємо базу знань виходячи з ваших запитів.

В онлайн-чаті та контакт-центрі вам будуть раді допомогти в будь-який час (ми працюємо для вас 24/7). Агенти підтримки можуть відповісти не тільки на питання, які ви не змогли знайти в базі знань, а й підтримати практично будь-яку тему, спілкуючись з вами на одній мові.

Як це працює?

Щодня ми аналізуємо коментарі, пошукові запити, відвідування статей і ваші оцінки. Це дозволяє поліпшувати старі статті, а також оперативно створювати нові на підставі ваших запитань.

Рекомендації

Ви можете зареєструватися в базі знань, щоб підписатися на коментарі або залишати власні, а також оцінювати статті і відстежувати в особистому кабінеті історію всіх звернень в онлайн-чат.

Під час зміни законодавства або умов банківських продуктів ми намагаємося оперативно оновлювати базу знань, але звертаємо увагу: актуальна редакція документів доступна у відповідному розділі сайту банку. За повідомленнями про зміну банківських продуктів і договірної документації можна стежити в розділах "Новини". Якщо ви виявили неактуальну або некоректну інформацію в базі знань, будь ласка, повідомте про це в коментарях під відповідною статтею або напишіть в онлайн-чат.

Чи була ця стаття корисною?
8 з 15 вважають це корисним

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа