Як оформити кредитні канікули на погашення боргу?

Запитання

Як оформити кредитні канікули по кредитній картці? Як подати заявку на відстрочку платежу? Як оформити кредитні канікули по кредиту?

Відповідь

По кредитній картці банк самостійно приймає рішення щодо оформлення кредитних канікул на погашення платежу терміном на один місяць. У цьому випадку банк відправить вам смс.

По споживчим або готівковим кредитам канікули не надаються, банк може запропонувати оформлення реструктуризації (рефінансування) кредиту.

Корисні статті

Прийшла смс про канікули по картці. Що робити?

Чи була ця стаття корисною?
94 з 175 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Олег

  Чому у мене знімають відсоток за кредит у воєнний чай як є закон що у воєнний час ніякі відсоткі списуватись не будуть

  0
 • Марина Томаш

  Олег

  відповідно до роз'яснень НБУ:

  Кредитні канікули – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення. Кредитні канікули – це тільки пауза, тобто відтермінування у розрахунках клієнта з банком під час воєнного стану в країні. Така "перерва" може стосуватися сплати основної суми кредиту ("тіла" кредиту) чи нарахованих відсотків.

  Про відміну нарахування відсотків за обслуговування кредиту, яким ви продовжуєте користуватись, не йдеться.

  Отже, в період кредитних канікул ви користується кредитом, тож — нараховуються і відсотки. Залежно від виду кредиту, після канікул відбудеться наступне: за кредитом — відсотки рівномірно розподіляються між платежами, що залишилися (а щомісячну комісію буде додано до останнього платежу), за кредитними картками — ви побачите в Sense нову актуальну суму, розраховану з урахуванням усіх ваших платежів та дій з грошима в період канікул (або їх відсутності).

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.