Чому списана комісія за зняття готівки з кредитної картки?

Проблема

Чому списана комісія за зняття готівки з кредитної картки? Чому є комісія при знятті готівки по кредитній картці?

Оточення

Кредитні картки

Рішення

Комісія за зняття готівки утримується за тарифами вашої кредитної картки. Переглянути тарифи можете в мобільному банку Alfa-Mobile. 

Особливості списання комісії залежать від тарифів картки. Якщо по тарифам картки комісія передбачена:

  1. тільки за зняття власних коштів — при операції зняття спочатку витрачаються власні кошти, а потім кредитні. Комісія утримується тільки від суми витрачених власних коштів. Якщо сума поповнення і сума зняття пройшли по виписці однією датою, вважається, що зняття пройшло за рахунок власних коштів і утримується комісія. Інформація вказана в п.6.9 Договора про банківське обслуговування фізичних осіб.
  2. за зняття як власних, так і кредитних коштів — комісія утримується від всієї суми зняття.

Пов'язані статті

Зареєструватися в мобільному банку Alfa-Mobile

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають це корисним

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа