Що таке "пільговий період" по кредитній картці?

Запитання

Що таке "пільговий період" по кредитній картці? Як працює пільговий період?

Відповідь

Пільговий період — це період часу, протягом якого банк дає можливість використовувати кредитну картку для розрахунків в торгово-сервісних мережах за пільговою процентною ставкою 0,01%.

Пільговий період по картці Сaméléon

 • По картці Сaméléon діє нескінченний пільговий період на всі покупки. Відсоткова ставка на покупки завжди 0,01% річних, при цьому, не потрібно вносити всю суму боргу протягом розрахункового періоду.

Пільговий період по кредитним картам, крім Сaméléon

 • За кредитними картками, крім Сaméléon, пільговий період — це період часу до 62 днів. Пільгова відсоткова ставка 0,01% застосовується, тільки якщо ви повністю погасите суму заборгованості по картці, яка сформована в останню розрахункову дату.
 • Наявність пільгового періоду можна подивитися в тарифах картки.
 • Суму, для того щоб скористатися пільговим періодом, і дату закінчення поточного пільгового періоду, до якої потрібно сплатити, ви можете подивитися швидко та зручно у цифровому банку Sense SuperApp.
 • У разі несплати суми для пільгового періоду, на покупки за минулий розрахунковий період буде розрахована стандартна відсоткова ставка по тарифам картки.
 • Перший пільговий період починається в дату оформлення договору і закінчується через місяць в дату оформлення договору. Усі наступні пільгові періоди починаються на наступний календарний день після дати оформлення і закінчуються через місяць в дату оформлення договору.

  Приклад, якщо дата оформлення карти 04.07, то перший пільговий період буде з 04.07 по 04.09, другий з 05.09 по 04.11, третій з 05.10 по 04.12.

  Пільговий період почався 04.07, ви провели покупку 09.07, сума для оплати виставляється 04.08. Внести суму, щоб скористатися пільговим періодом, потрібно з 05.08 до 04.09.

  mceclip0.png

Корисні статті

Дізнатися суму пільгового періоду по кредитній картці у цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
105 з 128 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.