Що таке пільговий період по кредитній картці?

Питання

Що таке пільговий період по кредитній картці? Як працює пільговий період?

Оточення

Кредитні картки

Відповідь

 Пільговий період це період часу до 62 днів, протягом якого банк дає можливість використовувати кредитну картку для розрахунків в торгово-сервісних мережах за пільговою процентною ставкою 0,01%. Ставка застосовується якщо ви повністю погасите суму заборгованості по картці, яка сформована в останню розрахункову дату.

Наявність пільгового періоду можна подивитися в тарифах картки.

Суму, для того щоб скористатися пільговим періодом, і дату закінчення поточного пільгового періоду (до якої потрібно сплатити), ви можете подивитися бистро та зручно в мобільному банку Alfa-Mobile.

У разі несплати суми для пільгового періоду, на покупки за минулий розрахунковий період буде розрахована стандартна відсоткова ставка по тарифам картки.

Перший пільговий період починається в дату оформлення договору і закінчується в наступному місяці в дату оформлення договору. Усі наступні пільгові періоди починаються на наступний календарний день після дати оформлення кожного місяця. 

Приклад, якщо дата оформлення карти 04.07, то перший пільговий період буде з 04.07 по 04.09, другий з 05.09 по 04.11, третій з 05.10 по 04.12.

Пільговий період почався 04.07, ви провели покупку 09.07, сума для оплати виставляється 04.08. Внести суму, щоб скористатися пільговим періодом, потрібно з 05.08 до 04.09.

mceclip0.png

Пов'язані статті

Зареєструватися в мобільному банку Alfa-Mobile

Дізнатися суму пільгового періоду по кредитній картці

Чи була ця стаття корисною?
15 з 18 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа