Що таке "Дохідний сейф"?

Питання

Що таке "Дохідний сейф"? Для чого рахунок "Дохідний сейф"?

Умова

Якщо ви ще не є користувачем цифрового банку — завантажте додаток в Play Маркет (Android) або в App Store (iOS) та скористайтеся інструкцією "Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp".

Відповідь

Рахунок "Дохідний сейф" — це накопичувальний рахунок, який автоматично прив'язаний до основного карткового рахунку дебетної/зарплатної картки. Призначений для заощадження коштів та отримання додаткового доходу у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок коштів на ньому. Для цього кошти з карткового рахунку потрібно перевести на рахунок "Дохідний сейф".

Умови нарахування та виплати відсотків по "Дохідному сейфу" подивіться в статті "Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу "?

Кошти на рахунку "Дохідний сейф" мають підвищений рівень безпеки, так як вони не доступні для зняття безпосередньо, а тільки за умови здійснення переказу на основний картковий рахунок.

Також кошти, розміщені на "Дохідному сейфі", захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Фонд гарантує відшкодування коштів на "Дохідному сейфі", включаючи нараховані відсотки, але не більше суми, встановленої адміністративною радою Фонду на дату прийняття такого рішення.

Пов'язані статті

Як дізнатися доступну суму на "Дохідному сейфі"?

Як зняти/поповнити "Дохідний сейф"?

Чому списані кошти з "Дохідного сейфу"?

Чому в виписці декілька податків по "Доходному сейфу"?

Чи була ця стаття корисною?
101 з 111 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.