Що таке "Дохідний сейф"?

Запитання

Що таке "Дохідний сейф"? Для чого рахунок "Дохідний сейф"?

Умова

Якщо ви ще не є користувачем цифрового банку — скористайтеся інструкцією "Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp".

Відповідь

Рахунок "Дохідний сейф" це рахунок, який автоматично прив'язаний до основного карткового рахунку по дебетній або зарплатній картці, завдяки якому ви можете зберігати кошти та отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на суму коштів, що знаходиться на ньому. Основний картковий рахунок та рахунок "Дохідний сейф" відкриваються до одного договору.

Також гроші, які знаходяться на "Дохідному сейфі" мають підвищений рівень безпеки, оскільки не доступні для видаткових операцій. Щоб ними розрахуватися або знімати в банкоматі, потрібно перевести їх на основний картковий рахунок.

Варіанти поповнення або зняття коштів із "Дохідного сейфу" описані у статті "Як поповнити або зняти кошти з "Дохідного сейфу"?".

Умови нарахування та виплати відсотків по "Дохідному сейфу" подивіться у статті "Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу?"

Додатково кошти на "Дохідному сейфі" захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (Фонд гарантує відшкодування коштів на "Дохідному сейфі", включаючи нараховані відсотки, але не більше суми, встановленої адміністративною радою Фонду на дату прийняття такого рішення).

Корисні статті

Як дізнатися доступну суму на "Дохідному сейфі"?

Як зняти або поповнити "Дохідний сейф"?

Чому списані кошти з "Дохідного сейфу"?

Чому в виписці декілька податків по "Доходному сейфу"?

Чи була ця стаття корисною?
155 з 182 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.