Які види балів мандрівника є в програмі винагород Альфа Travel?

Питання

Які види балів мандрівника є в програмі винагород Альфа Travel? Які бонуси нараховуються в програмі винагород Альфа Travel?

Оточення

Кредитні картки

Відповідь

В програмі винагород ви можете заробити:

 • бали мандрівника. Одна витрачена гривня = 0,03 бали;
 • вітальні бали. Потрібно провести покупки (за які будуть нараховані бали мандрівника) на загальну суму 25 000 гривень і більше за рахунок кредитного ліміту протягом 60 календарних днів після підписання договору. При виконанні цієї умови вам на бонусний рахунок буде нараховано 500 балів. Максимальний термін зарахування привітальних балів до кінця місяця, наступного за місяцем в якому закінчився термін 60 календарних днів від дати підписання договору.
  Наприклад, ви оформили карту першого липня і п'ятого липня витратили 25 000 гривень за рахунок кредитної лінії. Привітальні бали можуть бути нараховані до кінця вересня;
 • подарункові бали. Потрібно провести покупку/и (наприклад, покупка авіаквитків, залізничних, автобусних квитків, готельних послуг) за рахунок кредитного ліміту на Travel-порталі за посиланням: https://travel.alfabank.ua/. Розмір балів, які будуть нараховані:
  - 100 балів за придбання готельних послуг;
  - 25 балів  за придбання авіаквитків;
  - 20 балів  за придбання автобусних квитків;
  - 5 балів за придбання залізничних квитків.
  Бали будуть зараховані на бонусний рахунок до кінця місяця, наступного за місяцем в якому ви провели операцію/ії з придбання послуг на Travel-порталі.
  Наприклад, п'ятого липня ви зробили покупку авіаквитків на Travel-порталі. 25 балів на бонусний рахунок будуть зараховані до кінця серпня.

Пов'язані статті

По яким операціям не нараховуються бали в програмі винагород Альфа Travel?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа