Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Запитання

Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Відповідь

Технологія 3D Secure — це послуга, яка дозволяє проводити додаткову перевірку власника картки під час розрахунків на сайтах, переказах в інтернеті (наприклад, переказ з картки на картку) за умови, що ресурс підтримує цю технологію. У цих операціях використання 3D Secure обов'язкове, так як це вимога міжнародних платіжних систем (Masterсard і Visa).

3D-Secure підключається автоматично і безкоштовно, не пізніше наступного дня після активації картки, випущеної в рамках міжнародних платіжних систем Masterсard і Visa.

Коли ви робите розрахунок в інтернеті з використанням даних платіжної картки, то для її підтвердження може бути кілька варіантів:

  • смс з кодом на номер мобільного телефону для послуги "Альфа-Чек" по вашій картці. Якщо у вас по різним карткам послуга "Альфа-Чек" підключена на різні номери телефонів, то 3D-Secure надходить на ці різні номери. Якщо послуга "Альфа-Чек" не підключена, то код буде надходити на номер мобільного телефону, який ви вказували при оформленні картки.
  • перевірка через цифровий банк Sense SuperApp/мобільний банк Alfa-Mobile. Для цього повинні бути виконані умови:
    - ресурс підтримує 3DS 2.0;
    - пристрій підтримує Touch ID/Face ID;
    - встановлена ​​остання версія цифрового банку, ви в ньому зареєстровані та налаштували вхід в додаток по Touch ID/Face ID.

Корисні статті

Не надходить код для підтвердження операції в інтернеті

Що таке "Альфа-Чек"?

Змінити номер мобільного телефону через банкомат Альфа-Банку

Що таке LOOKUP CODE і де його дивитися?

Чи була ця стаття корисною?
22 з 49 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.