Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Питання

Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Відповідь

Технологія 3D Secure це послуга, яка забезпечує безпеку при здійсненні розрахунків в інтернеті з використанням даних платіжних карток. Послуга дозволяє проводити додаткову аутентифікацію користувача картки при проведенні ним платежів в мережі інтернет на сайтах, що підтримують дану технологію.

3D-Secure підключається автоматично і безкоштовно не пізніше наступного дня після активації картки випущеної в рамках міжнародних платіжних систем Masterсard і Visa.

Коли ви робите розрахунок в інтернеті з використанням даних платіжної картки, то для її підтвердження може бути кілька варіантів:

  • смс з паролем на номер мобільного телефону. Номер телефону для 3D-Secure такий самий, як і для послуги "Альфа-Чек" по вашій картці. Якщо у вас по різним картам послуга "Альфа-Чек" підключена на різні номери телефонів, то 3D-Secure буде надходити на різні номери телефонів. Якщо по картці послуга "Альфа-Чек" ніколи раніше не підключалася, то пароль буде надходити на номер мобільного телефону, який ви вказували при оформленні картки.
  • аутентифікація через цифровий банк Sense SuperApp/мобільний банк Alfa-Mobile. Для цього повинні бути виконані умови:
    - ресурс підтримує 3DS 2.0;
    - пристрій підтримує Touch ID/Face ID;
    - встановлена ​​остання версія цифрового банку, ви в ньому зареєстровані і налаштували вхід в додаток по Touch ID / Face ID;
  • без додаткової перевірки. На підставі ряду різних параметрів, банк може прийняти рішення, що операція не ризикова і додаткова перевірка не потрібна. Банк не розголошує параметри, по яким проходить перевірка з міркувань безпеки.

Пов'язані статті

Не надходить код для підтвердження операції в інтернеті

Що таке "Альфа-Чек"?

Змінити номер мобільного телефону через банкомат Альфа-Банку

Що таке LOOKUP CODE і де його дивитися?

Чи була ця стаття корисною?
14 з 34 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.