Провів одну операцію, а надійшло два повідомлення для оформлення розстрочки з різними сумами. Чому?

Запитання

Чому мені надійшло два повідомлення для оформлення розстрочки з різними сумами? Провів одну операцію, а надійшло 2 повідомлення для оформлення розстрочки з різними сумами. Чому?

Умова

Відповідь

Якщо в момент проведення операції на картці були тільки кредитні кошти, а в момент того, як сума операції пройшла по виписці (орієнтовно через два дні) на рахунку були ваші власні кошти, то вам надійде 2 повідомлення з пропозицією оформити розстрочку з різними сумами (перше повідомлення відразу після проведення операції, друге після того, як сума пройде по виписці).

За першою пропозицією (якщо ви підтвердили оформлення розстрочки) надійде відмова, підтвердіть оформлення розстрочки згідно другої пропозиції.

Наприклад, ви зробили покупку 20 липня на 603 гривні (на картці були тільки кредитні кошти). В цей же день ви отримали повідомлення з пропозицією оформити розстрочку на суму 603 гривень і відправили свою згоду на її оформлення.
22 липня сума операції проходить по виписці і на картці є п'ять гривень ваших власних коштів (понад суму кредитного ліміту). В цей же день ви отримуєте повідомлення про те, що розстрочка не оформлена, але також вам надходить друге повідомлення з пропозицією оформити розстрочку на суму 598 гривень. Для оформлення розстрочки потрібно оформити заявку на розстрочку згідно другої пропозиції.

Корисні статті

 Як оформити розстрочку на покупку?

Не надійшло смс для оформлення розстрочки

Чи була ця стаття корисною?
6 з 8 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.