Провів одну операцію, а надійшло два смс для оформлення розстрочки з різними сумами. Чому?

Питання

Чому мені надійшло два смс для оформлення розстрочки з різними сумами? Провів одну операцію, а надійшло два смс для оформлення розстрочки з різними сумами. Чому?

Оточення

Розстрочка

Кредитні картки

Відповідь

Якщо в момент проведення операції на картці були тільки кредитні кошти, а в момент того, як сума операції пройшла по виписці (орієнтовно через два дні) на рахунку були ваші власні кошти, то вам надійде два смс з пропозицією оформити розстрочку з різними сумами (перше смс відразу після проведення операції, друге після того, як сума пройде по виписці).

За кодом з першого смс (якщо ви його відправили) надійде смс з відмовою. Для оформлення розстрочки потрібно відправляти код, який надійшов у другому смс.

Наприклад, ви зробили покупку 20 липня на 603 гривні (на картці були тільки кредитні кошти). В цей же день ви отримали смс з пропозицією оформити розстрочку на суму 603 гривень і відправили свою згоду на її оформлення.
22 липня сума операції проходить по виписці і на картці є п'ять гривень ваших власних коштів (понад суму кредитного ліміту). В цей же день ви отримуєте смс про те, що розстрочка не оформлена, але також вам надходить друге смс з пропозицією оформити розстрочку на суму 598 гривень. Для оформлення розстрочки потрібно відправляти код, який надійшов у другому смс.

Пов'язані статті

 Як оформити розстрочку на покупку?

Чи можна оформити розстрочку при наявності власних коштів на картці?

Не надійшло смс для оформлення розстрочки

Чи була ця стаття корисною?
4 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа