Як перекредитувати кредит/кредитну картку Альфа-Банку?

Запитання

Як перекредитувати кредит/кредитну картку Альфа-Банку? Як переоформити кредит/кредитну картку Альфа-Банку?

Відповідь

Передбачено кілька варіантів переоформлення кредиту/кредитної картки в Альфа-Банку:

Варіант №1. Рефінансування — це оформлення нового кредиту в Альфа-Банку для закриття діючого кредиту готівкою або кредиту на товар. Крім цього ви можете отримати додатково суми грошей для особистого користування. Оформлення відбувається на новий строк, суму і нові умови для комфортної оплати щомісячного платежу і реалізації нових цілей.
Для рефінансування необхідно мати спеціальну пропозицію від банку, яка узгоджується в односторонньому порядку. Щоб дізнатися, чи є вона у вас, зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр на лінію допомоги 0800 50 35 30 (або 3530 з мобільного).

Варіант №2. Реструктуризація — це погашення всієї заборгованості за діючим кредитом готівкою, кредиту на товар або кредитну картку шляхом переоформлення цієї заборгованості на новий кредит з новими умовами і на більш тривалий термін. В результаті сума щомісячного платежу зменшується. Сума нового кредиту дорівнює залишку заборгованості договору, який переоформлюється, без можливості отримання додаткової суми грошей для особистого користування.
Для реструктуризації необхідно мати спеціальну пропозицію від банку, яке узгоджується в односторонньому порядку. Наявність пропозиції по кредиту ви можете подивитися в цифровому банку Sense SuperApp (якщо пропозиція є, ви зможете реструктуризувати кредит в цифровому банку без звернення до відділення). Щоб дізнатися, чи є пропозиція по кредитній картці, зверніться за номером 044 298 39 70.

При відсутності спеціальних пропозицій по реструктуризації і рефінансування, рекомендуємо оформлення нового кредиту готівкою для відновлення ліміту по кредитній карті або швидкого погашення кредиту, що діє.

Корисні статті

Де можна оформити кредит готівкою?

Як рефінансувати кредити інших банків в Альфа-Банку?

Реструктуризація діючого кредиту в цифровому банку Sense SuperApp

 

 

Чи була ця стаття корисною?
84 з 103 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.