Як перекредитувати кредит/кредитну карту Альфа-Банку?

Питання

Як перекредитувати кредит/кредитну карту Альфа-Банку? Як переоформити кредит/кредитну карту Альфа-Банку?

Відповідь

Передбачено кілька варіантів переоформлення кредиту/кредитної картки в Альфа-Банку:

Варіант №1. Рефінансування — це оформлення нового кредиту в Альфа-Банку для закриття діючого кредиту готівкою або кредиту на товар. Крім цього ви можете отримати додатково суми грошей для особистого користування. Оформлення відбувається на новий термін, суму і нові умови для комфортної оплати щомісячного платежу і реалізації нових цілей.
Для рефінансування необхідно мати спеціальну пропозицію від банку, яка узгоджується в односторонньому порядку. Щоб дізнатися, чи є вона у вас, зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр на лінію допомоги 0800 50 35 30 (або 3530 з мобільного).

Варіант №2. Реструктуризація — це погашення всієї заборгованості за діючим кредитом готівкою, кредиту на товар або кредитну картку шляхом переоформлення цієї заборгованості на новий кредит з новими умовами і на більш тривалий термін. В результаті сума щомісячного платежу зменшується. Сума нового кредиту дорівнює залишку заборгованості договору, який переоформлюється, без можливості отримання додаткової суми грошей для особистого користування.
Для реструктуризації необхідно мати спеціальну пропозицію від банку, яке узгоджується в односторонньому порядку. Щоб дізнатися, чи є воно у вас, зверніться за номером 0462 646 382.

При відсутності спеціальних пропозицій по реструктуризації і рефінансування, рекомендуємо оформлення нового кредиту готівкою для відновлення ліміту по кредитній карті або швидкого погашення кредиту, що діє.

Пов'язані статті

Де можна оформити кредит готівкою?

Як рефінансувати кредити інших банків в Альфа-Банку?

Як оформити кредит готівкою в контактному центрі?

 

 

 

Чи була ця стаття корисною?
48 з 58 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа