Які терміни отримання і відправки платежів в гривні між банками?

Питання

Які терміни отримання і відправки платежів в гривні між банками?

Оточення 

Про банк 

Відповідь

Альфа-Банк підтримує ініціативу Національного банку України в введенні розширеного регламенту роботи Системи електронних платежів і з 3 серпня 2020 року проводить виконання платежів за реквізитами в гривні між українськими банками в режимі, наближеному до 23/7, а саме:

  • Платежі в гривні з інших банків зараховуються на рахунки клієнтів щодня з 1:00 до 24:00. Остаточні терміни надходження залежать від термінів обробки платежу банком-відправником і становлять від одного до трьох робочих днів. Альфа-Банк зараховує кошти на рахунок день-у-день після надходження платежу в банк. 
  • Платежі за реквізитами в інші банки України в мобільному банку Alfa-Mobile відправляються день-в-день щодня з 1:00 до 23:00. Остаточні терміни надходження залежать від термінів зарахування платежу банком-одержувачем і складають від одного до трьох робочих днів. Як виконати платіж — описано в статті "Оплатити за реквізитами в мобільному банку Alfa-Mobile".

Терміни обробки платежів за реквізитами в касі банку — без змін (при переказі в операційний час роботи каси — платіж відправляється в цей же день, в післяопераційний час — на наступний робочий день).

Пов'язані статті

Зареєструватися в мобільному банку Alfa-Mobile

Як знайти найближче відділення?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа