Прийшла смс про закриття кредитної лінії по картці. Що робити?

Запитання

Що за смс про закриття кредитної лінії по картці? Прийшла смс про закриття кредитної лінії по картці, що робити?

Відповідь

Якщо ви отримали смс про закриття кредитної лінії — по вашій кредитній картці кредитний ліміт не продовжено і картка анульована (банк в односторонньому порядку приймає рішення про продовження кредитного ліміту на підставі п. 4.3.15 Договору про банківський обслуговування фізичних осіб).

При наявності заборгованості її потрібно погасити в повному обсязі. Як дізнатися суму — описано в статті "Дізнатися загальну суму боргу по кредитній картці".

Якщо ви не можете погасити всю суму відразу — сплачуйте щомісяця мінімальний платіж в подвійному розмірі. Як дізнатися суму — описано в статті "Дізнатися мінімальний платіж по кредитній картці".

По картці недоступні видаткові операції, тільки поповнення за номером рахунку.

Корисні статті

Які канали погашення кредитної/дебетової картки?

Які канали погашення кредиту?

Чи була ця стаття корисною?
24 з 40 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 4

 • Maksym

  Немає сенсу це робити за картками Cameleon. Чому б за нею просто не анулювати кредитний ліміт?..

  0
 • Татьяна Филон

  Maksym, добрий день! Картка Cameleon- це кредитна картка:) тому закриття кредитної лінії процює саме так, як описано в статті. Але вашу пропозицію обв'язково передам спеціалістам. 

  0
 • Maksym

  @Татьяна Филон, у людини не було встановлено кредитного ліміту на цій картці :) Але він зміг без проблем її відкрити знову...

  0
 • Татьяна Филон

  Щось цікавеньке:) потрібен аналіз картки. Тому власник картки може звернутися в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або до Контакт-центру за телефоном 0800 50 20 50, щоб все з'ясувати:)

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.