Достроково розторгнути депозит

Завдання

Достроково розторгнути депозит. Достроково отримати депозит.

Умова

Дострокове розторгнення можливе:

  • по депозиту "Прибутковий" — протягом семи робочих днів після кожної пролонгації (сім днів відраховується з наступного робочого дня після дати пролонгації). Відразу після оформлення вкладу відключити пролонгацію не доступно. Наприклад, якщо депозит оформлено 14.08 та діє до 14.11, та пролонгація буде 14.11, розірвання доступно протягом семи робочих днів тільки після 14.11, а не після 14.08.
  • по іншим депозитам — тільки якщо це передбачено умовами договору (доступно в будь-який день).

Рішення

Для дострокового розторгнення депозиту зверніться в будь-яке відділення банку з паспортом та ІПН.

Розторгнення вкладу можливе день-у-день, але не пізніше шостого робочого дня після подачі заявки (відповідно до пункту 2.4.2 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб/розділ "Депозитні вклади").

При достроковому розторгненні відбувається перерахунок відсотків за дні дії вкладу (якщо депозит пролонгувався — від дати останньої пролонгації). Для перерахунку застосовується окрема процентна ставка для розірвання (вказана на сайті банку в розділі "Заощадження/Депозити/Умови депозитних вкладів фізичних осіб").

Сума вкладу виплачується на картку/поточний рахунок. Зняття коштів — згідно тарифів картки/рахунку.

Приклад:
Ви оформили депозит на шість місяців, але через два місяці робите дострокове розірвання. Два місяці відсотки нараховувалися за ставкою оформлення, наприклад, 10% річних. При розірванні нараховані відсотки за два місяці перерахувати за ставкою розірвання, наприклад, під 2% замість 10%.
Якщо по депозиту була пролонгація, наприклад — 14.11, а дострокове розірвання робите 19.11, то перерахунок відсотків буде тільки за дні після пролонгації — з 14.11 по 18.11 (19.11 — це день розірвання, за цей день відсотки не нараховуються).

Корисні статті

Як знайти найближче відділення?

Закрити "Скарбничку" в цифровому банку Sense SuperApp

Подивитися тарифи картки в цифровому банку Sense SuperApp

Як дізнатися тарифи по поточному рахунку?

Чи була ця стаття корисною?
33 з 40 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.