Достроково розторгнути депозит

Завдання

Достроково розторгнути депозит. Достроково отримати депозит.

Умова

Дострокове розторгнення можливе:

  • по депозиту "Прибутковий" — протягом семи робочих днів після кожної пролонгації, відразу після оформлення не доступно. Наприклад, якщо депозит оформлено 14.08 і діє до 14.11, та пролонгація буде 14.11, розірвання доступно протягом семи робочих днів тільки після 14.11, а не після 14.08.
  • по іншим депозитам — тільки якщо це передбачено умовами договору (доступно в будь-який день).

Рішення

Для дострокового розторгнення депозиту зверніться в будь-яке відділення Альфа-Банку з паспортом та ІПН.

Розторгнення вкладу можливе день-у-день, але не пізніше шостого робочого дня після подачі заявки (відповідно до пункту 2.4.2 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб/розділ "Депозитні вклади").

При достроковому розторгненні відбувається перерахунок відсотків за дні дії вкладу (якщо депозит пролонгувався — від дати останньої пролонгації). Для перерахунку застосовується окрема процентна ставка для розірвання (вказана на сайті банку в розділі "Заощадження/Депозити/Умови депозитних вкладів фізичних осіб").

Сума вкладу виплачується на картку/поточний рахунок. Зняття коштів — згідно тарифів картки/рахунку.

Приклад:
Ви оформили депозит на шість місяців, але через два місяці робите дострокове розірвання. Два місяці відсотки нараховувалися за ставкою оформлення, наприклад, 10% річних. При розірванні нараховані відсотки за два місяці перерахувати за ставкою розірвання, наприклад, під 2% замість 10%.
Якщо по депозиту була пролонгація, наприклад — 14.11, а дострокове розірвання робите 19.11, то перерахунок відсотків буде тільки за дні після пролонгації — з 14.11 по 18.11 (19.11 — це день розірвання, за цей день відсотки не нараховуються).

Пов'язані статті

Як знайти найближче відділення?

Подивитися тарифи картки в цифровому банку Sense SuperApp

Як дізнатися тарифи по поточному рахунку?

Чи була ця стаття корисною?
6 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа