Забув/ла ПІН для входу в Sense SuperApp

Завдання

Не пам'ятаю ПІН для цифрового банку Sense SuperApp. Забув пароль від цифрового банку Sense SuperApp. Не можу увійти у цифровий банк, тому що не пам'ятаю ПІН/пароль. Змінити ПІН для входу у цифровий банк.

Рішення

Щоб відновити пароль для входу у цифровий банк Sense SuperApp:

 1. На сторінці входу натисніть "Відновити PIN".
  mceclip4.png
 2. Введіть код підтвердження, який надійде в смс, та натисніть "Продовжити".
  mceclip5.png
 3. Далі вкажіть:
  - останні чотири цифри номера та CVV по вашій картці, якщо на картці вказані ці дані (також переглянути 16 цифр номера і CVV картки ви можете в мобільному банку Alfa-Mobile. Як це зробити — дивіться в статті "Подивитися реквізити по картці в мобільному банку Alfa-Mobile");
  - відскануйте за допомогою NFC-модуля вашого смартфона чіп з вашої картки, якщо на ній не зазначені 16 цифр номера;
  - дату видачі паспорта (у форматі ДД.ММ.РРРР), якщо у вас немає картки ФО в банку або якщо на картці немає повного номера, і ваш пристрій не підтримує NFC.
  Потім натисніть "Продовжити".
  mceclip3.png
 4. Створіть шестизначний ПІН, який ви надалі будете використовувати для входу в мобільний банк (неможливо встановити занадто прості комбінації, наприклад, дві і більше однакові цифри: 111777, 222222 і т.п .; цифри поспіль як в прямому, так і зворотному порядку: 123456, 987654 і т.п.. Також не рекомендуємо встановлювати простий ПІН, наприклад, дата народження та ін.).
  mceclip4.png
 5. Повторно введіть цей шестизначний ПІН.
  mceclip5.png
 6. Якщо ваш пристрій підтримує технології FaceID/TouchID, погодьтеся на їх використання для входу в додаток замість введення шестизначного ПІН.
  mceclip6.png
 7. Ви успішно виконали зміну ПІН.
  mceclip6.png

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів додатку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp

Які нові та унікальні функції у новому цифровому банку Sense SuperApp?

 

Чи була ця стаття корисною?
113 з 149 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.