Як оформити пенсійну/соціальну картку?

Запитання

Як оформити пенсійну/соціальну картку?

Умова

  1. Картка може бути випущена іменна/неіменна в пакеті послуг White в місті, в якому є відділення Альфа-Банку.
  2. При відсутності надходжень (пенсії/соціальних виплат) протягом шести місяців картка автоматично переходить на обслуговування за стандартними умовами та тарифами пакету White. З особливостями тарифів ви можете ознайомитися на сайті банку в розділі "Тарифи та умови".

Відповідь

Пенсійна/соціальна картка призначена для отримання зарахувань від:

  • Управління праці та соціального захисту населення;
  • Державної служби зайнятості;
  • Пенсійного фонду України.

Оформити картку можна в:

  • відділенні в вашому місті — Альфа-Банк самостійно передасть дані для зарахування виплат (тому що всі відділення укладають договори з місцевими Пенсійними фондами та Управлінням праці та соціального захисту населення). В яких населених пунктах є відділення ознайомтеся зі статтею "У яких населених пунктах є відділення Альфа-Банку?".
  • міні-відділенні банку — якщо ви живете в населеному пункті, в якому є тільки міні-відділення, після оформлення картки, передайте самостійно заяву до Пенсійного фонду/Управління праці та соціального захисту населення про зарахування коштів після оформлення картки.

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення/міні-відділення Альфа-Банку — зверніться до Альфа-Банку в найближчому місті, при цьому, після оформлення картки, передайте самостійно заяву до Пенсійного фонду/Управління праці та соціального захисту населення про зарахування коштів.

Якщо ви проживаєте на непідконтрольній Україні території, зверніться до відділення банку на звільненій території та до Пенсійного фонду/Управління праці та соціального захисту населення для узгодження перерахування коштів.

З особливостями тарифів пенсійної/соціальної картки ви можете ознайомитися на сайті банку в розділі "Тарифи та умови".

Корисні статті

Які документи потрібні для оформлення пенсійної/соціальної картки?

Чи була ця стаття корисною?
5 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.