Активувати картку у цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Активувати картку. Активація картки у цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 4. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу активації картки:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Продукти".
  mceclip0.png
 2. Виберіть рахунок з карткою, яку хочете активувати.
  mceclip1.png
 3. Тапніть на зображення картки для переходу до деталей.
 4. Натисніть "Активувати картку".
  mceclip3.png

 5. Введіть ПІН і натисніть "Встановити". (Ми не рекомендуємо встановлювати занадто прості комбінації, наприклад, дві і більше однакових цифр: 1117, 2222 тощо; цифри поспіль як в прямому, так і зворотному порядку: 1234, 9876 тощо). 
  mceclip2.png

 6. Введіть код із смс.
  mceclip4.png
 7. Картка активована.

Також активувати картку ви можете зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0800 50 20 50.
Для активації картки через Контакт-центр телефонуйте з номера телефону, який ви вказали в анкеті під час оформлення картки. Далі у голосовому меню проговоріть: "Встановити ПІН", після чого, керуючись підказками,  введіть номер паспорта та останні чотири цифри номера картки.

Як активувати пластикову картку, оформлену до віртуальної — дивіться в статті "Замовлення пластикової картки до цифрової (віртуальної) в цифровому банку Sense SuperApp" або "Прив'язати неіменну пластикову картку до віртуальної картки в цифровому банку Sense SuperApp".

Хочете зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим або натрапили на баг? Надішліть вашу пропозицію або додайте скріншот помилки в спеціальний Telegram-чат. Ми уважно вивчимо кожне повідомлення. У цьому ж чаті ми будемо розповідати, як ваш зворотній зв’язок впливає на Sense SuperApp.

Корисні статті

Як змінити ПІН по картці?

Чи була ця стаття корисною?
698 з 849 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.