Активувати картку у Sense SuperApp

Завдання

Активувати картку. Активація картки у цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

 • Активувати фізичну картку можна тільки після її отримання.
 • Якщо ви СПД/ФОП, то активувати картку можна після отримання смс з підтвердженням про постановку вашого рахунку на облік в ДПАУ (Державна податкова адміністрація України).
 • Для активації картки, яка була доставлена на "Нову пошту", використовуйте інструкцію "Активувати картку після отримання на "Новій пошті"".

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 4. цієї статті. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу активації картки:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Продукти".
  mceclip0.png
 2. В розділі "Рахунки та картки" виберіть рахунок до якого оформлена ваша картка.
  mceclip1.png
 3. Натисніть на картку, яку хочете активувати.
  mceclip2.png
 4. Натисніть "Активувати картку".
  mceclip3.png

 5. Введіть ПІН та натисніть "Встановити". Ми не рекомендуємо встановлювати занадто прості комбінації, наприклад, дві і більше однакових цифр: 1117, 2222 тощо; цифри поспіль як в прямому, так і зворотному порядку: 1234, 9876 тощо.
  mceclip2.png

 6. Введіть код із смс.
  mceclip4.png
 7. Картка активована. Наступний крок — встановіть кодове слово по картці, яке знадобиться вам при зверненні до Контакт-центру банку. Інструкція у статті "Встановити або змінити кодове слово для картки у цифровому банку Sense SuperApp".

Також активувати картку ви можете зателефонувавши до контакт-центру за номером 0800 50 20 50 з номера телефону, який ви вказали в анкеті під час оформлення картки. У голосовому меню проговоріть: "Встановити ПІН", після чого, керуючись підказками,  введіть номер паспорта та останні чотири цифри номера картки.

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Як змінити ПІН по картці?

Встановити або змінити кодове слово для картки у цифровому банку Sense SuperApp

Додати картку для Google Pay за допомогою цифрового банку Sense SuperApp

Додати картку для Apple Pay на iPhone через цифровий банк Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
1070 з 1354 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.