Дізнатися заборгованість та платіж по кредиту в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Дізнатися щомісячний платіж по кредиту в цифровому банку Sense SuperApp. Дізнатися суму загальної заборгованості за кредитом в цифровому банку Sense SuperApp. Дізнатися борг по кредиту в Sense SuperApp.

Умова

Якщо ви ще не є користувачем цифрового банку — скористайтеся інструкцією "Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp".

Рішення

Щоб дізнатися суму щомісячного платежу та суму загальної заборгованості по кредиту в цифровому банку Sense SuperApp:

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть у розділ "Продукти". В блоці "Кредити та депозити" натисніть на кредит, за яким хочете дізнатися суми.
  mceclip3.png
 2. Після чого ви побачите загальну суму заборгованості по кредиту.
  mceclip4.png

 3. Сума щомісячного платежу та дата, до якої сума повинна надійти на рахунок кредиту, зазначено в розділі "Інформація".
  Також тут зазначено умови кредиту (початкова сума кредиту, розмір відсоткової ставки, розмір щомісячної комісії, сума погашеного кредиту, продубльована сума загальної заборгованості, дата оформлення/закінчення кредиту та ін.).
  mceclip5.png

Також уточнити інформацію ви можете:

 • зателефонувавши за номером 0800 50 20 50. У голосовому меню проговоріть "Платіж по кредиту", а потім, керуючись підказкам, введіть дев'ять цифр номера кредитного договору та номер паспорта;
 • відправивши смс на номер 3344 з номера телефону, який ви вказували при оформленні кредиту в банку. В тексті смс вкажіть дев'ять цифр номера кредитного договору. Вартість смс згідно з тарифами вашого мобільного оператора.

Хочете зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим або натрапили на баг? Надішліть вашу пропозицію або додайте скріншот помилки в спеціальний Telegram-чат. Ми уважно вивчимо кожне повідомлення. У цьому ж чаті ми будемо розповідати, як ваш зворотній зв’язок впливає на Sense SuperApp.

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp

Які канали погашення кредиту?

Погасити кредит у цифровому банку Sense SuperApp з картки іншого банку

Погасити кредит в цифровому банку Sense SuperApp зі свого рахунку в Альфа-Банку

Чи була ця стаття корисною?
129 з 188 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.