Відділення в м. Трускавець

Питання

Які відділення банку є в м. Трускавець?

Оточення

Відділення

Відповідь

"Трускавецьке" (вул. І. Мазепи, 2) (пн.-пт. 9:00-18:00)

09.04.2021— відділеня працює до14:00 (відділення зачиняеться).

З 12.04.2021 — обслуговування клієнтів передається на відділення "Дрогобицьке" (площа Ринок, 27).

Понеділок — п'ятниця:
Операційний час: 9:00 17:00.
Час консультацій: 17:00 18:00.
Субота — неділя:
• Вихідний.

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 4

 • Лілія

  У відділенні банку у м. Трускавець на вул. Мазепи 2 неприязне, хамське, грубе ставлення до клієнта. Персонал не компетентний у питаннях , що стосуються банківських послуг. Працівники дозволяють собі висловлювати власне ставлення до клієнтів та давати їм характеристику, що вкрай неприпустимо та обурливо. Не рекомендую мати стосунок до даного банку, адже є банки з більш високим рівнем обслуговування.

  -1
 • Алина Медведева

  Ліліє, нам дуже шкода про те, що сталася така ситуація. Для того, щоб ми могли в ній розібратися, зверніться, будь ласка, в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або у мобільному банку Alfa-Mobile. Ми поруч 24/7 і завжди раді вам допомогти.

  0
 • Світлана

  Щиро  вдячна за чудове обслуговування Свищ Христині, яка працює в цьому відділенні. Завжди готова допомогти і вирішити будь-яку проблему, приємна та ввічлива дівчина. Вперше зіткнулася з таким хорошим обслуговуванням. Дякую! Якщо звертатись у це відділення, то тільки до неї!

  0
 • Алина Медведева

  Світлано, дякуємо за коментар, дуже приємно, що вам сподобалось обслуговування) Якщо ви бажаєте зафіксувати вдячність співробітнику, зверніться, будь ласка, в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або у мобільному банку Alfa-Mobile. Ми поруч 24/7 та завжди раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа