Відділення в м. Трускавець (ЗАЧИНЕНО)

Запитання

Які відділення банку є в м. Трускавець?

Відповідь

З 09.04.2021 відділення "Трускавецьке" (вул. І. Мазепи, 2)  зачинено.

Обслуговування клієнтів передано до відділення "Дрогобицьке".

 

Чи була ця стаття корисною?
9 з 10 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 4

 • Лілія

  У відділенні банку у м. Трускавець на вул. Мазепи 2 неприязне, хамське, грубе ставлення до клієнта. Персонал не компетентний у питаннях , що стосуються банківських послуг. Працівники дозволяють собі висловлювати власне ставлення до клієнтів та давати їм характеристику, що вкрай неприпустимо та обурливо. Не рекомендую мати стосунок до даного банку, адже є банки з більш високим рівнем обслуговування.

  -1
 • Аліна Терещенко

  Ліліє, нам дуже шкода про те, що сталася така ситуація. Для того, щоб ми могли в ній розібратися, зверніться, будь ласка, в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або у мобільному банку Alfa-Mobile. Ми поруч 24/7 і завжди раді вам допомогти.

  0
 • Світлана

  Щиро  вдячна за чудове обслуговування Свищ Христині, яка працює в цьому відділенні. Завжди готова допомогти і вирішити будь-яку проблему, приємна та ввічлива дівчина. Вперше зіткнулася з таким хорошим обслуговуванням. Дякую! Якщо звертатись у це відділення, то тільки до неї!

  0
 • Аліна Терещенко

  Світлано, дякуємо за коментар, дуже приємно, що вам сподобалось обслуговування) Якщо ви бажаєте зафіксувати вдячність співробітнику, зверніться, будь ласка, в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або у мобільному банку Alfa-Mobile. Ми поруч 24/7 та завжди раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.