Як розраховуються ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Питання

Як розраховуються ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Відповідь

Особливості розрахунку лімітів на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank:

  • Ліміт розраховується по ІПН, а не по кожному рахунку/картці.
  • Ліміти по картці не працюють при проведенні операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank. Наприклад, якщо на картці встановлені нульові ліміти на покупки та на готівкові операції, платежі в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank доступні в межах максимальних лімітів самого сервісу.
  • Ліміти спрацьовують на дату здійснення операції.
  • Мінімальна сума операції — одна гривня/долар/євро (виняток: поповнення мобільного в Alfa-Mobile/My Alfa-Bank — від 10 грн.)
  • Максимальний ліміт — загальний для всіх версій банкінгу. Наприклад, ви переказали за номером телефону в Sense SuperApp — 200 грн, в Alfa-Mobile — 400 грн та в My Alfa-Bank — 300 грн. Разом у рамках максимального ліміту для цього типу операції ви витратили 900 грн..
  • Виняток для максимального ліміту:
    - ліміт на поповнення мобільного — діє окремо для кожної версії банкінгу. Наприклад, максимальний ліміт на поповнення мобільного — 5 000 грн. Ви можете поповнити мобільний по 5 000 грн. в Sense SuperApp, в Alfa-Mobile та в My Alfa-Bank. Разом, максимум — 15 000 грн.;
    - ліміт на оплату комунальних послуг — діє окремо на платежі в Sense SuperApp, але загальний для Alfa-Mobile та My Alfa-Bank. Наприклад, максимальний ліміт на добу на оплату комунальних послуг — 150 000 грн. Ви можете сплатити в Sense SuperApp — 150 000 грн , і сумарно в Alfa-Mobile та в My Alfa-Bank — 150 000 грн. Разом максимум — 300 000 грн.

Пов'язані статті

Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Чи була ця стаття корисною?
12 з 16 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.