Як рефінансувати кредити в Альфа-Банку або інших банках?

Запитання

Як рефінансувати кредити інших банків в Альфа-Банку? Як перекредитувати кредит або кредитну картку в Альфа-Банку? Як переоформити кредит або кредитну картку Альфа-Банку? Які дані договору іншого банку треба для перекредитування в Альфа-Банку?

Умова

Переоформити кредити можна в гривні.

В іншому банку можна переоформити кредити (в т.ч. заставні та споживчі), за якими внесено мінімум три платежі за графіком. Не рефінансуються кредитні картки, іпотеки, автокредитування, валютні кредити та мікрозайми. 

Відповідь

Рефінансування — це закриття діючого(их) кредиту(ів) готівкою та/або кредиту(ів) на товар в інших банках або в Альфа-Банку шляхом оформлення нового кредиту в Альфа-Банку. Окрім цього ви можете отримати додаткову суму грошей на картку Альфа-Банку для особистого користування. Оформлення здійснюється на новий строк, суму та умови для комфортної сплати щомісячного платежу та реалізації цілей.

Для переоформлення необхідно мати спеціальну пропозицію від банку, яка погоджується в односторонньому порядку.

Для рефінансування кредиту:

  • в Альфа-Банку — ніяких даних договору надавати не потрібно, ми все зробимо за вас;
  • в іншому банку — повідомте співробітнику відділення Альфа-Банку дані цього кредиту:
    1. Номер та дату оформлення договору.
    2. Рахунок IBAN.
    3. Назву та ЄДРПОУ банку, в якому оформлено кредит.

Для оформлення рефінансування зверніться до онлайн-чату в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте до контакт-центру за телефоном 0800 50 35 30 (або 3530 з мобільного). Ми доступні 24/7 та завжди раді вам допомогти.

За відсутності спеціальних пропозицій по рефінансуванню рекомендуємо оформлення нового кредиту готівкою для поновлення ліміту по кредитній картці або швидкого погашення діючого кредиту.

Корисні статті

Де оформити кредит готівкою?

 

Чи була ця стаття корисною?
180 з 198 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.