Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Запитання

Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Умова

  • Нараховуються бонуси за підвищені категорії як за покупки оплачені карткою, так і за допомогою Apple Pay/Google Paу/Garmin Pay/Mi Band Pay.
  • Вибір нових категорій підвищених бонусів доступний раз в місяць з першого числа. Поки ви не вибрали підвищені категорії — за операції будуть нараховуватися стандартні бонуси.
  • Перелік підвищених категорій та розмір бонусів формується банком індивідуально для кожного клієнта.
  • Чим вищий статус в програмі винагород, тим більше категорій ви можете вибрати.

Відповідь

Підвищені категорії Cash'U CLUB — це ті категорії, за які ви отримуєте до 6% бонусів при розрахунках кредитною карткою (в т.ч. Сaméléon) та до 5% при розрахунку дебетовими, зарплатними картками на ваш рахунок в програмі лояльності. 

Щомісяця ви можете вибрати до семи категорій з 10 запропонованих банком. Кількість категорій для вибору залежить від вашого статусу в програмі винагород, а перелік підвищених категорій і розмір бонусів підбирається банком індивідуально для кожного клієнта.

За кредитними картками (в т.ч. Caméléon) розмір бонусу вище, ніж за  дебетними картками. При цьому, не має значення, які кошти були використані, кредитні або власні, і чи встановлений на картці кредитний ліміт. 
Наприклад, ви вибрали підвищену категорію "АЗС". При розрахунку на АЗС кредитною карткою ви отримуєте кешбек більше, ніж при розрахунку дебетною карткою.

Максимальна сума, яку ви можете отримати в обраних підвищених категоріях протягом календарного місяця — 500 бонусів. Якщо ви досягнете цього ліміту, то на вибрані категорії не нараховуватимуться підвищені та стандартні бонуси до кінця календарного місяця.
Наприклад, квітні ви вибрали категорії "Кафе", "АЗС" і "Кіно", в рамках цих категорій було нараховано 500 бонусів. Тепер за покупки в "Кафе", "АЗС" і "Кіно" до кінця квітня ніякі бонуси нараховуватися не будуть. За покупки в інших категоріях (окрім "Кафе", "АЗС" і "Кіно") будуть нараховуватися стандартні бонуси.

Корисні статті

Як накопичувати та витрачати бонуси у програмі винагород Cash'U CLUB?

Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB у цифровому банку Sense SuperApp

У чому різниця між категоріями "Транспорт", "Готелі" та "Авіаквитки" у програмі винагород Cash'U CLUB?

Чи була ця стаття корисною?
27 з 34 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.