Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Питання

Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Умова

  • Нараховуються бонуси за підвищені категорії як за покупки оплачені карткою, так і за допомогою Apple Pay/Google Paу/Garmin Pay/Mi Band Pay.
  • Вибір нових категорій підвищених бонусів доступний раз в місяць з першого числа. Поки ви не вибрали підвищені категорії — за операції будуть нараховуватися стандартні бонуси.

Відповідь

Підвищені категорії Cash'U CLUB — це ті категорії, за які ви отримуєте до 10% бонусів на ваш рахунок в програмі лояльності. Щомісяця ви можете вибрати до семи категорій з 10 запропонованих банком. Кількість категорій для вибору залежить від вашого статусу в програмі винагород, а перелік підвищених категорій і розмір бонусів підбирається банком індивідуально для кожного клієнта.

Максимальна сума бонусів, яку ви можете отримати в обраних підвищених категоріях протягом календарного місяця — 1 000 грн. Якщо ви досягнете цього ліміту, то на вибрані категорії не нараховуватимуться підвищені і стандартні бонуси до кінця календарного місяця.
Наприклад, квітні ви вибрали категорії "Кафе", "АЗС" і "Кіно", в рамках цих категорій було нараховано 1 000 бонусів. Тепер за покупки в "Кафе", "АЗС" і "Кіно" до кінця квітня ніякі бонуси нараховуватися не будуть. За покупки в інших категоріях (окрім "Кафе", "АЗС" і "Кіно") будуть нараховуватися стандартні бонуси.

Пов'язані статті

Як накопичувати та витрачати бонуси у програмі винагород Cash'U CLUB?

Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB у цифровому банку Sense SuperApp

Яка різниця між категоріями "Транспорт" і "Подорожі" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Чи була ця стаття корисною?
4 з 8 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.