Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу"?

Запитання

Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу"?

Умова

  • Розмір процентної ставки по "Дохідному сейфу" подивіться в тарифах картки.
  • Ввідсоток нараховується по тим тарифам, які діють на кінець місяця (наприклад, ви змінили тариф з White на Black і активували картку 15 червня, карта перейшла на нові тарифи 16 червня. Відсоток по дохідному сейфу на всю суму за весь червень буде нарахований по тарифам Black).

Відповідь

Відсотки нараховуються щодня на фактичну суму коштів, яка розміщена на рахунку "Дохідний сейф" на кінець операційного дня банку (до 18:30).

Виплачуються відсотки щомісяця на рахунок "Дохідний сейф" (не на картковий) в останній робочий день місяця після 23:00 та доступні для виведення з "Дохідного сейфу" на наступний календарний день до 11:00. Наприклад, відсотки виплачені та відобразяться у виписці рахунку 31 січня після 23:00, а для виведення з рахунку будуть доступні 1 лютого до 11:00.

З вже нарахованих відсотків за місяць при виплаті утримуються податки. Особливості нарахування відсотків:

  • Якщо в кінці дня сума нарахованих відсотків менше однієї копійки/цента (мінімальної неподільної грошової одиниці), то дана сума не накопичується і не враховується для виплати.
  • При закритті картки відсотки не нараховуються і не виплачуються за місяць, в якому ініційована процедура закриття карткового рахунку.
  • Відсотки нараховуються на суму поповнення з дня зарахування її на рахунок, а не надходження на баланс. Наприклад, на "Дохідному сейфі" розміщена сума — 1 000 грн, у п'ятницю після 18:30 ви поповнили "Дохідний сейф" на 500 грн. На баланс сума надійшла відразу, а за рахунком пройде на наступний робочий день — в понеділок. Тому з п'ятниці понеділю відсотки нараховуються на 1000 грн, а з понеділка — на 1 500 грн.
  • Після зняття з "Дохідного сейфу" відсотки нараховуються на колишню суму до моменту проходження операції по рахунку, незважаючи на те, що з балансу "Дохідного сейфа" сума списана. Наприклад, на "Дохідному сейфі" розміщена сума — 1 000 грн. В суботу ви зняли з сейфу 500 грн. З балансу сума спишеться відразу, а за рахунком пройде на наступний робочий день — в понеділок. Тому в суботу-неділю відсотки нараховуються на 1000 грн, а з понеділка — на 500 грн.
  • Розрахунковий місяць для нарахування відсотків по "Дохідному сейфу" — починається з першого календарного дня, наступного за останнім робочим днем ​​попереднього місяця, і закінчується останнім робочим днем ​​поточного місяця. Наприклад, за листопад — розрахунковий місяць для нарахування відсотків починається з 31 жовтня, а закінчується 30 листопада. І 30 листопада відбувається виплата нарахованих відсотків за цей період, а також з цієї суми утримуються податки.
    mceclip0.png

Корисні статті

Чому в виписці декілька податків по "Доходному сейфу"?

Що таке "Дохідний сейф"?

Як дізнатися доступну суму на "Дохідному сейфі"?

Чому списані кошти з "Доходного сейфу"?

Чи була ця стаття корисною?
108 з 127 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.