Оформив декілька карток, які беруть участь в бонусних програмах Cash'U/Travel/"ВИГОДА". Скільки бонусних рахунків буде?

Запитання

Оформив декілька карток, які беруть участь в бонусних програмах Cash'U/Travel/"ВИГОДА". Скільки бонусних рахунків буде? Перевипустили картку, яка брала участь в бонусній програмі Cash'U CLUB на Альфа Travel, що буде з бонусами Cash'U?

Умова

  • З 15 березня тимчасово призупинено нарахування бонусів.

Відповідь

Якщо у вас декілька карток, які беруть участь в одній бонусній програмі, то бонусний рахунок буде один.
Наприклад, ви оформили і користуєтеся дебетовою і зарплатною картками які беруть участь в бонусній програмі Cash'U, бонуси за розрахунки будуть накопичуватися на один бонусний рахунок Cash'U.

Якщо у вас кілька карток, які беруть участь в різних бонусних програмах, то бонусних рахунків буде декілька. У якій програмі картка бере участь, на той бонусний рахунок і будуть нараховані бонуси. Наприклад, ви оформили і користуєтеся дебетовою і кредитною картками, одна бере участь в бонусній програмі Cash'U, а інша — в бонусній програмі Travel. Бонуси за розрахунки дебетовою карткою будуть накопичуватися на бонусний рахунок Cash'U, за розрахунки кредитною карткою — на бонусний рахунок Travel.

Якщо ви замовили перевипуск картки зі зміною тарифу на той, що приймає участь в іншій бонусній програмі — нараховані бонуси за старою бонусною програмою будуть збережені, але витратити їх ви зможете тільки на операції, які проведені карткою, що бере участь у програмі, в якій було нараховано бонуси.
Наприклад, перевипустили картку, яка брала участь в бонусній програмі Cash'U CLUB на Альфа Travel — бонуси будуть збережені, але витратити їх ви зможете тільки на операції, які проведені карткою, яка бере участь в бонусній програмі Cash'U CLUB і операція повинна відповідати умовам повернення. Також витратити бонуси можете на участь в розіграшах.

Корисні статті

Як накопичувати та витрачати бонуси у програмі винагород Cash'U CLUB?

Які види балів мандрівника є в програмі винагород Альфа Travel?

Які види бонусів є по картці "ВИГОДА"?

Перевірити бали по Альфа Travel у цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
2 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.