ТОП 10 фільмів для створення новорічного настрою

Завдання

Створити новорічний настрій :)

Рішення

ТОП 10 фільмів:

  1. "Відпустка за обміном" (2006 рік). Фільм про те, що змінити життя ніколи не пізно, а особливо символічно це зробити напередодні Різдва. Фільм про силу позитивного ставлення до життя. 
  2. "Реальна любов" (2003 рік). Зворушливі десять історій на будь-який смак нагадують про те, що дива трапляються, коли у них віриш.
  3. "Тариф Новорічний" (2008 рік). Історія справжнього кохання, яке долає усі перешкоди й труднощі, навіть ті, що пов’язані з різницею в часі.   
  4. "Сім’янин" (2009 рік). Фільм про несподіваний життєвий поворот та складний вибір. 
  5. "Замерзла з Маямі" (2008 рік). Фільм про успішну жінку, що потрапляє в безглузді та складні ситуації.
  6. "Дуже Мюрреєвське Різдво" (2015 рік). Історія про те, як гарна музика, вірні друзі, позитивний настрій та декілька келихів шампанського здатні виправити будь-яку складну ситуацію. 
  7. "Доки ти спав" (1995 рік). Героїня фільму доводить, що самотність та невдачі не безкінечні. Варто лише вірити в те, що щастя обов’язково прийде. 
  8. "Старий Новий рік" (2011 рік). Перетин історій абсолютно різних людей напередодні святкової ночі у Нью-Йорку. Зірковий склад акторів та дивовижний музичний супровід нікого не залишить байдужим. 
  9. "Цілі на Різдво" (2017 рік). Романтичний фільм, знятий у гарних місцевостях. Приємним бонусом стане велика кількість смачної їжі в кадрі. 
  10. "Святковий календар" (2018 рік). Добрий, романтичний фільм про дівчину, яка отримує в спадок календар, що передбачає майбутнє.

Пов'язані статті

Що з новорічним настроєм?

Де відпочити? Які теплі країни відкриті для громадян України?

Три рецепти салату "Олів'є" на всі варіанти Нового року

Як пережити січневий карантин? Чим себе зайняти? 

Що таке К-РОР? 

Чи була ця стаття корисною?
4 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа