Як пережити січневий карантин? Чим себе зайняти?

Питання

Як пережити січневий карантин? Чим себе зайняти?

Відповідь

В період з 8 по 24 січня 2021 року в Україні вводяться посилені карантинні обмеження.

Тому ми підготували для вас кілька рекомендацій, як пережити ці 17 днів =)

 1. Можна забратися під затишний плед та влаштувати собі марафон перегляду всіх ТОП-серіалів та фільмів 2020 року. Або створити новорічний настрій за допомогою нашої вибірки "ТОП 10 фільмів для створення новорічного настрою".
  Більшість цих серіалів та фільмів доступні на Netflix, а для всіх нових клієнтів клієнтів діє бонус — перші 30 днів перегляд абсолютно безкоштовний.
  Для реєстрації знадобиться всього-нічого: електронна скринька та банківська картка.
  Немає картки або є, але її вже "засвітили" раніше на Netflix? — оформлюйте нову прямо зараз та починайте користуватися нею навіть без пластику на руках.
  Лайфхак: якщо оформити пробну підписку зараз, то її вистачить якраз до кінця локдауна =)
  Є бажання підтримати вітчизняний ресурс?
  Для власників преміальних карток Visa Signature або Visa Infinite в нас є супер оффер від Visa та Sweet.tv — цілий рік підписки на сервіс Sweet.tv за символічну щомісячну плату (ціла одна гривня в місяць). Деталі за посиланням прямо на сайті Sweet.tv. Все просто та зручно. Ми користуємося і на дуже подобається =)
  Немає преміальної картки Visa?оформлюйте нову в пакеті Black або Graphite прямо зараз і починайте користуватися нею навіть без пластику на руках.
  Ще один цікавий ресурс — Megogo (пробний період — 14 днів всього за одну гривню). Для реєстрації — стандартно: електронна скринька + картка.
  Якщо не плануєте після закінчення локдауна користуватися цими сервісами — подбайте та заздалегідь відключіть підписку, щоб уникнути зайвих витрат.
 2. Не бажаєте сидіти вдома під ковдрою? Обирайте прямо зараз теплу країну для відпочинку та поспішіть до вашого турагенту. І нехай після локдауна всі заздрять вашій королівській засмазі =)
 3. Зовсім не сподобалося як зустріли Новий рік першого січня? Проведіть роботу над помилками та повторіть, але вже якісно, з 13 на 14 січня. А вам на допомогу наш гайд "Як створити новорічний настрій?" та три рецепти слату "Олів'є" на всі варіанти Нового року.
 4. Ну і тепер вже точно знайдеться час, щоб дізнатися щось нове =) Перегляньте рубрику "Цікавинки" на Wikipedia або, як варіант, статтю "Що таке K-POP?". І тепер на будь-якій вечірці ви знайдете тему-стартер для світської (і не тільки) бесіди.
Чи була ця стаття корисною?
4 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа