Які тарифи на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Запитання

Які тарифи на проведення операцій в цифровому банку Sense SuperApp/мобільному банку Alfa-Mobile/інтернет-банку My Alfa-Bank?

Відповідь

Тарифи на проведення операцій в цифровому банку Sense SuperApp/мобільному банку Alfa-Mobile/інтернет-банку My Alfa-Bank: 

Операції та послуги

Вартість

1. Для карткових рахунків (крім кредитних карток):

1.1 На власні рахунки та рахунки інших фізичних та юридичних осіб, що відкриті в будь-якому банку на території України (в т.ч. в АТ "Альфа-Банк"), окрім вказаних у п.1.2.

Не тарифікується (1)

1.2 Для сплати (і) послуг операторів мобільного зв’язку АТ "Київстар", АТ "МТС" та ТОВ "Астеліт", (іі) послуг АТ "Київстар" з надання доступу до мережі Інтернет, (ііі) послуг телекомунікаційної групи Vega та ТОВ "Інтертелеком", а також (iv) послуг дитячих садків шляхом вибору:
- при використанні Інтернет-сторінки за адресою "https://my.alfabank.com.ua": відповідної опції в розділі "Платежі/Перекази", за виключенням його підрозділу "Перекази та платежі";
- при використанні встановленого на мобільному телефоні додатку Alfa-Mobile/Sense SuperАpp: опцій "Мобільний зв'язок" або "Оплата мобільного телефону".

Не тарифікується (4)

1.3 Списання коштів з власних рахунків для продажу/купівлі/обміну (конвертації) іноземної валюти з подальшим зарахуванням на власні рахунки фізичних осіб.

Не тарифікується

2. Для поточних рахунків:

2.1 На власні рахунки та рахунки інших фізичних та юридичних осіб, що відкриті у будь-якому банку на території України (в т.ч. в АТ "Альфа-Банк").

Не тарифікується (2)

3. Для кредитних карток:

3.1 На рахунки інших фізичних та юридичних осіб, що відкриті в будь-якому банку на території України (в т.ч. в АТ "Альфа-Банк"). Не застосовується до переказів з рахунків, операції за якими можуть здійснюватися з використанням карток, зазначених у п.3.2.

4% від суми переказу + 5,00
грн.

3.2 На рахунки інших фізичних та юридичних осіб, що відкриті в будь-якому банку на території України (в т.ч. в АТ "Альфа-Банк"). Застосовується до переказів з рахунків, операції за якими можуть здійснюватися з використанням кредитних карток "Максимум", "Red", "Максимум 2.0", "Red Cash", "Максимум-готівка", "Гроші плюс", "ЕКО-Максимум", "Альфа Sky Pass", "Альфа-MAXI", "Альфа Connect", "Альфа Travel", "ВСЕ просто", "ВИГОДА", "Сaméléon" (за рахунок кредитних коштів).

4% від суми переказу, мінімум
20,00 грн.

3.3 Для сплати (і) послуг операторів мобільного зв’язку АТ "Київстар", АТ "МТС" та ТОВ "Астеліт", (іі) послуг АТ "Київстар" з надання доступу до мережі Інтернет, (ііі) послуг телекомунікаційної групи Vega та ТОВ
"Інтертелеком", а також (iv) послуг дитячих садків шляхом вибору:
- при використанні Інтернет-сторінки за адресою "https://my.alfabank.com.ua": відповідної опції в розділі ""Платежі/Перекази", за виключенням його підрозділу "Перекази та платежі";
- при використанні встановленого на мобільному телефоні додатку Alfa-Mobile/Sense SuperАpp: опцій "Мобільний сзв'язок" або "Оплата мобільного телефону".

Не тарифікується (4)

3.4 Для сплати інших, ніж вказані у п.3.3, послуг (в т.ч. комунальних, телекомунікаційних, тощо), у разі ініціювання клієнтом переказу шляхом вибору відповідної опції на інтернет-сторінці за адресою "https://my.alfabank.com.ua" в розділі "Платежі/Перекази".

Не тарифікується (6)

4. Для карток, емітованих будь-яким банком, що знаходиться на території України:

4.1 Переказ коштів на рахунки, що відкриті у банку для погашення кредитної заборгованості.

Не тарифікується (7)

4.2 Переказ коштів на поточні рахунки, що відкриті у банку в рамках пакетів банківських послуг "Comfort", "Ultra", "Platinum Black", "White", "Black", "Graphite", та операції за якими можуть здійснюватися із використанням електронних платіжних засобів.

Не тарифікується (7)

4.3 Переказ на поточні рахунки, що відкриті у банку та операції за якими можуть здійснюватися із використанням електронних платіжних засобів (окрім рахунків, що вказані у п.п. 4.2 та 4.4):
- поповнення поточних рахунків;
- поповнення карткових рахунків.

1% від суми переказу + 5,00 грн.

(5)

4.4 Переказ коштів на поточні рахунки, відкриті у банку в рамках пакету банківських послуг "Альфа-Клас" Debit MasterCard (Welcome пакет) та операції за якими можуть здійснюватися із використанням електронних платіжних засобів.

Не тарифікується (7)

5. Додаткові сервіси:

5.1 Надання довідки про реквізити рахунку Клієнта за допомогою смс через систему My Alfa-Bank.
*У Sense SuperApp/Alfa-Mobile — згідно тарифів мобільного оператора.

2,00 грн

(3)

 

5.2 Проведення операцій за допомогою платіжної картки/її реквізитів при наданні послуги "Переказ з картки на картку" (згідно окремої публічної пропозиції (оферти) банку).

По Україні — 1% від суми переказу + 5,00 грн

За кордон — 4% мінімум 2 дол/евро 

Тарифи для переказу з картки Сaméléon у статті "Як розраховується комісія за перекази".

6. Надання довідки РКО, у т.ч. для посольства:

6.1. За запитом клієнта в системі My Alfa-Bank кур'єрською доставкою за вказаною клієнтом адресою.

150 грн

6.2. За запитом клієнта у електронному вигляді pdf з можливістю відправки на e-mail.

25 грн

(1) Плата за надання банківських послуг вказаних в цьому пункті тарифів окремо не тарифікується, оскільки їх вартість включено у вартість тарифу за оформлення пакету послуг з розрахункових операцій з платіжними картками.

(2) Плата за надання банківських послуг вказаних в цьому пункті тарифів окремо не тарифікується, оскільки їх вартість включено у вартість відкриття поточного рахунку.

(3) Плата за надання цієї послуги стягується додатково у разі використання вказаного сервісу клієнтом. Повідомлення відправляється на вказаний Клієнтом-відправником номер мобільного телефону, який належить українському оператору мобільного зв'язку.

(4) Плата за надання даної послуги стягується додатково до суми переказу та сплачується платником банку та/або через Банк на користь ТОВ "Фінансова компанія МБК" (залежно від того, чи бере остання участь у розрахунках).

(5) Плата за надання цієї послуги стягується додатково у разі використання вказаного сервісу Клієнтом та сплачується з платіжної картки (поточного рахунку, операція за яким здійснюється з її використанням) відправника.

(6) Плата за надання банківських послуг вказаних в цьому пункті тарифів окремо не тарифікується (тобто, не додається до визначеної п.п.3.1 та 3.2 цих тарифів плати), оскільки їх вартість включено у вартість тарифу за оформлення пакету послуг з розрахункових операцій з платіжними картками.

(7) Плата за надання банківських послуг вказаних в цьому пункті тарифів окремо не тарифікується, оскільки їх вартість включено у щомісячну плату за пакет банківських послуг.

Також тарифи можете подивитися в "Договорі про банківське обслуговування фізичних осіб".

Корисні статті

Договір про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб

Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/Alfa-Mobile/My Alfa-Bank?

Чи була ця стаття корисною?
29 з 42 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.