З якого віку можна відкрити індивідуальний банківський сейф?

Питання

З якого віку можна відкрити індивідуальний банківський сейф?

Відповідь

Відкрити індивідуальний банківський сейф можна з 14 років.

Особам з 14 до 17 (включно) років додатково потрібна згода батьків/усиновителів /опікунів (згідно з частиною другою ст. 32 Цивільного кодексу України).

Пов'язані статті

Оформити індивідуальний банківський сейф

Що таке індивідуальний банківський сейф?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа