Оформити страхування "Туризм" (для виїзду за кордон) у цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Оформити страхування "Туризм" у цифровому банку Sense SuperApp. Оформити страхування для виїзду за кордон у цифровому банку Sense SuperApp. Оформити страхування ВЗК у цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

 • Вік застраховано особи — від одного року до 65 років (включно).
 • Договір на неповнолітню дитину можуть оформити батьки/опікуни або інша повнолітня особа.

Рішення

Для оформлення страхування перейдіть за посиланням https://hi.alfabank.ua/insurance_travel або дотримуйтесь текстових підказок внизу: 

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть на вкладку "Продукти". В блоці "Мої страховки" натисніть "Оформити страховку".
  mceclip0.png
 2. Виберіть "Туризм".
  mceclip1.png
 3. Ознайомтеся з обмеженнями щодо оформлення та натисніть "Придбати".
  mceclip14.png
 4. Виберіть "Для себе", якщо оформлюєте поліс на своє ім'я, або "Для іншої людини" — якщо на третю особу. На кожного застрахованого оформлюється окремий поліс.mceclip4.png
 5. Вкажіть параметри договору страхування:
  - територію поїздки. Можливі варіанти: Європа, країни СНД (крім України) або весь світ (крім України);
  - дату виїзду. Виберіть за допомогою календаря (число, місяць та рік) і строк страхування. Можливо вибрати одноразову поїздку на фіксований строк або багаторазові поїздки протягом року. Внесіть дані застрахованої особи — ім'я та прізвище латиницею, серію та номер закордонного паспорта, дату народження.
  mceclip0.png
 6. Додайте до полісу додаткові послуги та опції (перетягніть "бігунок" вбік в активний стан):
  - активний відпочинок і спорт (ознайомитись з видами спорту можна, натиснувши "Детальніше"). При виборі поліса з данною опцією — франшиза нульова, без опції — 50 євро.
  - страхування нерухомості на час поїздки (ознайомитись з ризиками можна, натиснувши "Детальніше"). При виборі опції з випадаючого списку оберіть адресу страхування – місто, вулицю, будинок та квартиру.
  Поліс з опцією "Активний відпочинок і спорт" включає додаткові послуги (окрім занять активними видами спорту та відпочинку):
  - скасування або затримка рейсу на 4 години;
  - втрата або затримка багажу;
  - добровільне медичне страхування;
  - страхування від нещасного випадку.
  Для повернення на основну форму оформлення натисніть на стрілку "назад".
  Після введення всіх параметрів договору, натисніть "Розрахувати вартість".
  mceclip1.png
  Перевірте правильність внесених даних, ознайомтеся з вартістю поліса, умовами оферти та натисніть "Продовжити". 
  Для коригування умов страхування (не підходить вартість, інша територія поїздки і т.д.) натисніть "назад" та внесіть зміни.
  mceclip18.png
 7. Вкажіть рахунок для оплати поліса страхування.
  mceclip19.png
 8. Перевірте/відредагуйте адресу електронної пошти для відправки договору, підтвердіть правильність внесених даних, поставивши відмітку у чек-боксі та натисніть "Оплатити та підписати поліс".
  mceclip20.png
 9. Для підтвердження введіть код із смс, яке надійде на фінансовий номер телефону та натисніть "ОК". Якщо операція неуспішна, на екрані телефону з'явиться причина. Для її усунення зверніться в онлайн-чат у цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте у контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.
  mceclip21.png
 10. Страховий поліс успішно оформлений та надійде на електронну пошту протягом п'яти хвилин. Якщо договір не прийшов на пошту, ви можете здійснити відправлення ще раз.
  Натисніть "Готово" для завершення процесу оформлення або "Отримати квитанцію" для перегляду, збереження або відправки квитанції.mceclip19.png

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів додатку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Отримати квитанцію за проведеною операцією у цифровому банку Sense SuperApp

Повідомити про страховий випадок через Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
7 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.