Оформити страхування для виїзду за кордон у цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Оформити страхування "Туризм" у цифровому банку Sense SuperApp. Оформити страхування для виїзду за кордон у цифровому банку Sense SuperApp. Оформити страхування ВЗК у цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

 • Вік застраховано особи — від одного року до 65 років (включно).
 • Договір на неповнолітню дитину можуть оформити батьки/опікуни або інша повнолітня особа.
 • Функція доступна у версіях додатку 1.1.1 (iOS) та1.1.3 (Android) або вище.

Рішення

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть на вкладку "Продукти".
  mceclip1.png
 2. Натисніть "Оформити страховку" у блоці "Мої страховки".
  mceclip0.png
 3. Ознайомтеся з обмеженнями щодо оформлення та натисніть "Придбати".
  mceclip14.png
 4. Виберіть "Для себе", якщо оформлюєте поліс на своє ім'я, або "Для іншої людини" — якщо на третю особу. На кожного застрахованого оформлюється окремий поліс.mceclip4.png
 5. Вкажіть параметри договору страхування:
  - територію поїздки (розгорніть повний список країн натисканням на стрілку "праворуч"). Можливі варіанти: Європа, країни СНД (крім України) або весь світ (крім України);
  - дату виїзду. Виберіть за допомогою календаря (число, місяць та рік) і строк страхування. Можливо вибрати одноразову поїздку на фіксований термін або багаторазові поїздки протягом року. Внесіть дані застрахованої особи — ім'я та прізвище латиницею, серію та номер закордонного паспорта, дату народження.
  mceclip15.png
 6. Додайте до полісу додаткові послуги та опції (перетягніть "бігунок" вбік):
  - активний відпочинок і спорт (ознайомитись з видами спорту можна, натиснувши "Детальніше про активний відпочинок і спорт"). При виборі поліса з данною опцією — франшиза нульова, без опції — 50 євро.
  - страхування нерухомості на час поїздки (ознайомитись з ризиками можна, натиснувши "Детальніше про страхування майна"). При виборі опції з випадаючого списку оберіть адресу страхування – місто, вулицю, будинок та квартиру.
  Поліс з опцією "Активний відпочинок і спорт" включає додаткові послуги (окрім занять активними видами спорту та відпочинку):
  - скасування або затримка рейсу на 4 години;
  - втрата або затримка багажу;
  - добровільне медичне страхування;
  - страхування від нещасного випадку.
  Для повернення на основну форму оформлення натисніть на стрілку "назад".
  mceclip16.pngmceclip17.png
 7. Після введення всіх параметрів договору, натисніть "Розрахувати вартість".
  Перевірте правильність внесених даних, ознайомтеся з вартістю поліса, умовами оферти та натисніть "Продовжити". 
  Для коригування умов страхування (не підходить вартість, інша територія поїздки і т.д.) натисніть "назад" та внесіть зміни.
  mceclip18.png
 8. Вкажіть рахунок для оплати поліса страхування.
  mceclip19.png
 9. Перевірте/відредагуйте адресу електронної пошти для відправки договору, підтвердіть правильність внесених даних, поставивши відмітку у чек-боксі та натисніть "Оплатити та підписати поліс".
  mceclip20.png
 10. Для підтвердження введіть код із смс, яке надійде на фінансовий номер телефону та натисніть "ОК". Якщо операція неуспішна, на екрані телефону з'явиться причина. Для її усунення зверніться в онлайн-чат у цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте у контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.
  mceclip21.png
 11. Страховий поліс успішно оформлений та відправлений на електронну пошту. Якщо договір не прийшов на пошту, ви можете здійснити відправлення ще раз.
  Натисніть "Готово" для завершення процесу оформлення або "Отримати квитанцію" для перегляду, збереження або відправки квитанції.mceclip19.png

Хочете зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим або натрапили на баг? Надішліть вашу пропозицію або додайте скріншот помилки в спеціальний Telegram-чат. Ми уважно вивчимо кожне повідомлення. У цьому ж чаті ми будемо розповідати, як ваш зворотній зв’язок впливає на Sense SuperApp.

Пов'язані статті

Отримати квитанцію за проведеною операцією у цифровому банку Sense SuperApp

Повідомити про страховий випадок по страхуванню "Туризм" через Sense SuperApp

 

Чи була ця стаття корисною?
3 з 3 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа