Чи несе банк відповідальність за вміст індивідуального банківського сейфу?

Питання

Чи несе банк відповідальність за вміст індивідуального банківського сейфу?

Відповідь

Банк не несе відповідальність за вміст індивідуального банківського сейфу.

Згідно до п. 8.1. Договіра про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.

Пов'язані статті

Оформити індивідуальний банківський сейф

 

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.