Реструктуризація діючого кредиту в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Реструктуризація діючого кредиту в цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

Для реструктуризації кредиту вам необхідно:

 • бути клієнтом банку з діючим кредитним договором (кредит готівкою, споживчий кредит);
 • мати індивідуальну пропозицію в цифровому банку Sense SuperApp.

Рішення

Для оформлення реструктуризації:

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть у розділ "Продукти". В блоці "Кредити та депозити" натисніть на діючий кредитний договір.
  mceclip0.png
 2. Натисніть "Меню" та оберіть "Реструктуризація Online". У разі виникнення помилки — натисніть "Спробувати ще раз" або скасуйте подачу заявки, натиснувши "Закрити". 
  mceclip2.png
 3. Ознайомтеся з індивідуальними умовами нового кредиту: сумою кредиту, відсотковою ставкою, щомісячним платежем та датою платежу. Виберіть строк нового кредиту та вкажіть/перевірте актуальність електронної пошти. Натисніть "Оформити кредит".
  mceclip4.png
 4. Вкажіть код з смс. Якщо ви ввели невірний код три рази, то спробуйте пізніше подати заявку.
  mceclip5.png
 5. Натисніть "Готово" для завершення процесу реструктуризації. Новий кредит буде оформлений, а поточний буде закритий автоматично — на наступний робочий день.
  mceclip6.png

Щоб подивитися інформацію по новому кредиту в цифровому банку Sense SuperApp ознайомтеся зі статтею "Яка інформація доступна для кредитів/депозитів/поточних рахунків у цифровому банку Sense SuperApp?".

У разі виникнення додаткових питань щодо умов реструктуризації зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів додатку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Де можна оформити кредитну картку?

Оформити кредит готівкою у цифровому банку Sense SuperApp

Оформити схвалений кредит готівкою в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
21 з 31 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.