Оформити схвалений кредит готівкою в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Оформити схвалений кредит готівкою в цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

 • Для оформлення кредиту готівкою вам необхідно:
  - бути клієнтом банку;
  - мати індивідуальну пропозицію, наявність якої підтверджується активною функціональною кнопкою "Оформити кредит" у вкладці "Продукти".
 • Функція доступна у версіях додатка 1.1.1 (iOS) і 1.1.3 (Android) або вище.

Рішення

Для оформлення кредиту готівкою:

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть на вкладку "Продукти".
  mceclip0.png
 2. У блоці "Мої кредити" натисніть "Оформити кредит".mceclip0.png
 3. Вкажіть бажану суму кредиту та термін в межах запропонованих значень (схвалено кредит), ознайомтеся з індивідуальними умовами кредитування — щомісячний платіж/комісія та відсоткова ставка. Натисніть "Продовжити". Якщо немає схваленої суми кредиту — ознайомтеся з процесом отримання в статті "Оформити кредит готівкою у цифровому банку Sense SuperApp".
  mceclip1.png
 4. Після натискання кнопки "Продовжити" виберіть рахунок в національній валюті на який хочете зарахувати гроші або ознайомтеся з інформацією про відкриття цифровий (віртуальної) кредитної картки RED CASH, для зарахування суми кредиту, якщо відкритого рахунку немає, і натисніть "Продовжити". У разі виникнення помилки — натисніть "Спробувати ще раз" або скасуйте подачу заявки, натиснувши "Закрити".
  mceclip0.png
  mceclip2.png
 5. Ознайомтеся з онлайн-заявкою, поставте позначку (якщо не відмічено) в чек-боксі про згоду з оформленням, внесіть/перевірте актуальність електронної пошти та натисніть "Отримати".mceclip3.png
 6. Введіть код з смс. Якщо ви ввели невірний код три рази, то спробуйте пізніше подати заявку.
  mceclip4.png
 7. Натисніть "Готово" для завершення процесу. Якщо ви ФОП, то активувати карту можна після отримання смс-підтвердження про постановку вашого рахунку на облік в ДПАУ (Державна податкова адміністрація України).
  mceclip5.pngmceclip0.png
 8. Кредит оформлений, щоб подивитися інформацію по кредиту, перейдіть на вкладку "Продукти", в блоці "Мої кредити" натисніть на оформлений кредит. Для перегляду інформації та управління кредитною карткою натисніть "Мої рахунки" або "Мої картки".
  mceclip3.png
 9. Гроші будуть зараховані на картку в режимі онлайн:
  - якщо зарахування на існуючу дебетову картку — кошти доступні для зняття і покупок за тарифами картки;
  - якщо зарахування на цифрову (віртуальну) кредитну картку — активуйте карту та додайте в Google Pay/Apple Pay. Як знімати кошти готівкою та розраховуватись карткою дивіться в статті "Які особливості картки для видачі кредиту готівкою?". 

Пов'язані статті

Де можна оформити кредит готівкою?

Оформити кредит готівкою у цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
12 з 12 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа