Оформити схвалений кредит готівкою в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Оформити схвалений кредит готівкою в цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

Ви — клієнт банку та маєте пропозицію по оформленню кредиту готівкою.

Функція доступна у версіях додатку 1.1.1 (iOS) та 1.1.3 (Android) або вище.

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 3. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу нижче:

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть у розділ "Продукти" та натисніть "Відкрити кредит або депозит" в блоці "Кедити та депозити".
  mceclip2.png
 2. Натисніть "Кредит".
  mceclip3.png
 3. Вкажіть бажану суму кредиту та термін в межах запропонованих значень (схвалено кредит), ознайомтеся з індивідуальними умовами кредитування — щомісячний платіж/комісія та відсоткова ставка. Натисніть "Продовжити". Якщо немає схваленої суми кредиту — ознайомтеся з процесом отримання в статті "Оформити кредит готівкою у цифровому банку Sense SuperApp".
  mceclip1.png
 4. Після натискання кнопки "Продовжити" виберіть рахунок в національній валюті на який хочете зарахувати гроші або ознайомтеся з інформацією про відкриття цифровий (віртуальної) кредитної картки RED CASH, для зарахування суми кредиту, якщо відкритого рахунку немає, і натисніть "Продовжити". У разі виникнення помилки — натисніть "Спробувати ще раз" або скасуйте подачу заявки, натиснувши "Закрити".
  mceclip0.png
  mceclip2.png
 5. Ознайомтеся з документами (оферта, паспорт кредиту, графік кредиту та інформаційним повідомленням), поставте позначку (якщо не відмічено) в чек-боксі про згоду з оформленням, внесіть/перевірте актуальність електронної пошти та натисніть "Отримати".
  mceclip1.png
 6. Введіть код з смс. Якщо ви ввели невірний код три рази, то спробуйте пізніше подати заявку.
  mceclip4.png
 7. Натисніть "Готово" для завершення процесу. Якщо ви ФОП, то активувати карту можна після отримання смс-підтвердження про постановку вашого рахунку на облік в ДПАУ (Державна податкова адміністрація України).
  mceclip5.pngmceclip0.png
 8. Кредит оформлений, щоб подивитися інформацію по кредиту, перейдіть в розділ "Продукти", в блоці "Кредити та депозити" натисніть на оформлений кредит. Для перегляду інформації та управління кредитною карткою натисніть "Рахунки та картки".
 9. Гроші будуть зараховані на картку в режимі онлайн:
  - якщо зарахування на існуючу дебетову картку — кошти доступні для зняття і покупок за тарифами картки;
  - якщо зарахування на цифрову (віртуальну) кредитну картку — активуйте карту та додайте в Google Pay/Apple Pay. Як знімати кошти готівкою та розраховуватись карткою дивіться в статті "Які особливості картки для видачі кредиту готівкою?". 
  Можливо випустити карту на фізичному пластиці з доставкою на "Нову пошту" або прив'язати неіменну пластикову картку.

Звертаємо вашу увагу, що кредит готівкою перебачає обов'язкове внесення щомісячного платежу (навіть якщо ви не користуєтеся кредитними коштами).

Корисні статті

Які особливості картки RED CASH для видачі кредиту готівкою?

Де можна оформити кредит готівкою?

Оформити кредит готівкою у цифровому банку Sense SuperApp

Які канали погашення кредиту?

Чи була ця стаття корисною?
44 з 52 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.