Чому вигідно об'єднати рахунок Київстар та цифровий банк Sense SuperApp?

Запитання

Чому вигідно об'єднати рахунок Київстар та цифровий банк Sense SuperApp? Які переваги об'єднання рахунку Київстар та цифрового банку Sense SuperApp?

Відповідь

Ми знову і знову розповідаємо про переваги Sense SuperApp. Зараз поговоримо про переваги об'єднання рахунку Київстар та цифрового банку Sense SuperApp.

При об'єднанні профілю Київстар та оформлення картки Сaméléon сума кредитного ліміту буде вище, ніж при оформленні цієї картки без об'єднаного профілю.

Після підключення рахунку Київстар до цифрового банку Sense SuperApp ви можете абсолютно безкоштовно без плати за трафік користуватися додатком Sense SuperApp. Також ви отримуєте профіль "два в одному", в якому можна управляти і банківськими рахунками, і рахунком Київстар.

По рахунку Київстар в Sense SuperApp вам доступно:

Ще одна з крутих фішок перебуваючи закордоном, можете побачити тарифікацію за роумінг для країни перебування.

І це ще не все, ви можете виконувати швидке поповнення вашого рахунку Київстар за допомогою функції drag'n'drop.

А ще новим клієнтам Київстар і Альфа-Банку в мережі магазинів партнера є можливість оформити картку Сaméléon і отримати привітальні бонуси від Київстар і Альфа-Банку на мобільний рахунок Київстар.

Звичайно, це ще не все, так би мовити "Далі більше!".

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів додатку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp

Картка Сaméléon. Що це?

Я отримав віртуальну картку Сaméléon. Що далі?

Чи була ця стаття корисною?
3 з 5 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.