Кращі ідеї подорожей по Україні на свята

Питання

Куди поїхати на свята? Адже весна вже радує нас теплом та приємними сонячними днями.

Відповідь

Немає нічого більш корисного для нервів, ніж побувати там де ніколи не був.

Ганна Ахматова

Щоб допомогти вам визначитися з вибором подорожі по Україні, ми підготували ТОП - 5 найкращих ідей.

1. Стародавній Львів  — культурна та гастрономічна столиця.

mceclip3.png

Таємничі вулички та романтична атмосфера, краса століть, закута в камінь, свіжість травневого повітря та запах смачної свіжозвареної кави  — все це чекає вас у Львові. Перед шармом цього старовинного міста навряд чи можна встояти, особливо навесні.

Починати знайомство з містом пропонуємо зі знаменитої центральної площі Ринок. Тут знаходяться будівлі середньовічної ратуші та Магістрата. Відвідайте унікальні пам'ятки:
- дім "Чорна кам'яниця";
- "Палац Корнякта";
- Собор "Святого Юрія";
- Личаківський некрополь;
- "Високий Замок", а це ще далеко не все =).

2. Ужгород — свято квітучої сакури.

mceclip2.png

Про японські сакури знають багато, але саме в Ужгороді знаходиться найдовша алея сакур (більше двох кілометрів). Тому жити в Україні та не побачити це диво на власні очі неприпустимо, тим більше, що цвіте сакура якраз під час травневих свят. Невисокі японські дерева щедро вкриваються ніжно-рожевим кольором, створюючи в місті романтичну атмосферу та заповнюючи старовинні вулиці ароматом свіжості та весни. Одночасно з сакурою починається цвітіння чудових магнолій, яблуні та японської айви.

3. Кропивницький свято квітучих тюльпанів.

mceclip6.png

Справжня родзинка міста 100 тис. тюльпанів (40 га), які розцвітають в кінці квітня. Тому найкращий час, щоб сюди навідатися весна. Видовище настільки захоплююче та неймовірне, що помилуватися ним точно варто.

4. Рівненська область, с.м.т. Клевань "Тунель кохання" романтичне місце в українському лісі.

mceclip8.png

Так званий "Тунель кохання", який є своєрідним природним утворенням, знаходиться біля селища Клевань. Станція Клевань знаходиться на залізниці, що сполучає міста Рівне та Луцьк.

Вважається, що тут закохана пара може загадувати будь-яке бажання та якщо любов справжня  воно обов'язково збудеться.

Якщо всі ваші бажання вже здійснилися або ви поки що не знайшли свою другу половину, то по лісі можна погуляти наодинці з собою або в компанії друзів, милуючись значним спектром зелених відтінків. Гра світла та тіні, які йдуть в густу гущавину рейки, є відмінним сюжетом для фотографів.

Крім того, існує повір'я, якщо пара закоханих поцілується під час прогулянки тунелем, то їх любов ніколи не згасне. Якщо ж тут опинеться самотня людина, яка прагне знайти свою другу половинку, згідно з легендами енергія любові цього магічного місця створить диво.

5. Умань парк "Софіївський парк".

mceclip10.png

Напевно, такі чудові творіння як Софіївський парк, можуть виникнути тільки тоді, коли на них надихає справжня любов. Двісті років тому парк був створений як подарунок коханій жінці Софії Вітт від польського магната Станіслава Потоцького. Підкоривши свого часу її, Софіївський парк не перестає завойовувати серця всіх, хто хоч одного разу побуває там.

Парк вражає своєю красою ставки, тінисті алеї, сонячні галявини з альтанками, та квіти, квіти....

Звичайно, підсмажити шашличок не вийде, все ж таки заповідна зона, але влаштувати пікнік однозначно варто. Радимо також покататися на човні по підземній річці, або ж по озеру на катамарані.

Завдяки подорожам ви зможете зробити святкові дні по-справжньому цікавим, радісним та такими, що запам'ятаються!

 

 

Чи була ця стаття корисною?
18 з 18 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа