Як цікаво провести час вдома: великодні та настільні ігри для дітей та дорослих

Питання

Як цікаво провести час вдома: великодні та настільні ігри для дітей та дорослих.

Відповідь

Святкування Великодня завжди включало не тільки урочисте богослужіння в храмі, що викликає відчуття причетності до дива, а й народні ігри та хороводи, звичаї та вірування.

І щоб святкування пройшло максимально весело пропонуємо вам кілька розваг.

 1. Бій крашанками
  Цю гру знають усі і без неї важко уявити собі Великдень. Суть гри в тому, щоб вдарити своїм яйцем яйце суперника так, щоб своє залишилося цілим, а яйце суперника тріснуло.

  Змагатися в такому бою можна як удвох, так і компанією. Для компанії вибирають ведучого, який б'є по черзі яйця інших учасників, поки його яйце не буде розбите з двох сторін, після чого ведучим стає той, об чиє яйце попередній ведучий розбив своє. Так триває до тих пір, поки яйця всіх учасників не будуть розбиті, а власнику останнього цілого пасхального символу можна вручити приз.

  mceclip0.png
 2. Вікторина
  Великдень — одне з головних свят в кожній культурі. Пропонуємо перевірити ваші знання (або інтуїцію) і вгадати, які незвичайні традиції є у ​​інших народів. І, так, звичайно, всі найцікавіші питання ми підготували для вас заздалегідь.
  _______1EEEEEEEEEE.png

 3. Пошуки крашанок
  Краще, якщо ви будете грати у дворі або на природі. В принципі, можна грати і вдома. Попередньо сховайте крашанки в траві, під кущем, в шафі або за диваном. Хто знайшов більше яєць — той і виграв.
 4. Намалюй з закритими очима
  Всі ми з дитинства любимо розфарбовувати яйця на Великдень. Але зараз доводиться поступатися дітям/молодшим братам і сестричкам. Тому пропонуємо повернутися в дитинство і трохи розважитися.
  Візьміть фарби/маркери/олівці, зав'яжіть очі учасникам і попросіть їх намалювати і розмалювати крашанки. Думаємо, що в цьому конкурсі точно переможе дружба.
  mceclip1.png

 5. Розкручування крашанок
  У цю гру грати можна як удвох, так і великою групою. Всі гравці одночасно закручують яйця. Чия крашанка довше прокрутилася — той і переможець. Він забирає яйце того, хто програв.
  Можна завдання ускладнити. Потрібно розкрутити яйце так, щоб воно стало "на попа", тобто вертикально! Кому це вдалося, той і переміг і забирає яйця тих, хто програв. Ось ще один спосіб розвитку кмітливості в грі. Ви здогадалися, як закручувати яйце так, щоб воно встало "на попА"? Ні? Тоді за справу! Починайте пробувати! І обов'язково знайдете цей спосіб.
  mceclip3.png

А якщо ви вже перепробували всі великодні розваги і думаєте, чим ще себе зайняти, то ось вам кілька настільних ігор, які вас точно захоплять:

 1. Бенг!
  Настільна гра відправить вас на Дикий Захід, в атмосферу небезпеки, боротьби і постійних перестрілок. Ця гра в дусі кращих вестернів є цікавою сумішшю мафії та карткової гри. Спробувавши одного разу, вам точно захочеться пограти ще!
 2. Cluedo.
  З дитинства зачитувалися історіями про Шерлока Холмса, а книги Агати Крісті є вашими настільними? — тоді ця гра вам точно сподобається. Знайти місце злочину і знаряддя вбивства, випередивши свої колег-детективів, завдання точно не з легких, але безумовно цікаве.
 3. Карти конфликту.
  Ну а якщо включати голову зовсім не хочеться, то можна відволіктися і пограти в "Карти конфлікту". Ні, ця гра зовсім не викликає суперечок в компанії, вона швидше за викликає багато сміху і опис тут буде зайвим, варто просто спробувати.
  mceclip7.png

І який би варіант проведення часу ви не обрали, нехай він принесе вам тепло та посмішки!

Чи була ця стаття корисною?
3 з 3 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа