Як отримувати заробітну плату на картку в Альфа-Банку?

Питання

Як отримувати заробітну плату на картку в Альфа-Банку? В мене вже є картка від Альфа-Банку, чи можу я на неї отримувати заробітну плату? Як змінити картку для зарахування зарплати з картки іншого банку на картку Альфа-Банку?

Відповідь

Для отримання заробітної плати на картку в Альфа-Банку виконайте три прості кроки:

 1. Завантажте заяву на зміну реквізитів зарахування зарплати "Заява на ЗП.docx" mceclip1.pngта дозаповніть її власними даними, як вказано в інструкції "Інструкція із заповнення.pdf"mceclip2.png
 2. Роздрукуйте її та поставте підпис.
 3. Передайте цю заяву бухгалтеру, який нараховує заробітну плату на вашому підприємстві. Після чого бухгалтер перерахує заробітну плату за вирахуванням податків на вказану вами картку.

Разом з карткою від Альфа-Банку ви отримуєте безліч переваг, наприклад:

 1. Участь в програмі винагород Cash'U Club.
  Обирайте щомісяця до семи категорій для отримання підвищенного кешбеку до 10% від покупки. А за всі оплати смартфоном отримуйте 0,5% кешбеку. Приймайте участь у розіграшах та акціях.
 2. Вигідні умови на обслуговування картки.
  • Безкоштовний випуск та обслуговування картки при дотриманні мінімальних умов до виконання (перегляньте поточний статус виконання умов в цифровому банку Sense SuperApp).
  • Безкоштовне зняття готівки в будь-якому банкоматі в рамках ліміту (контролюйте ліміт в цифровому банку Sense SuperApp).
  • Отримуйте підвищенний відсоток на залишок на "Дохідному сейфі". Дізнайтеся більше про послугу в статті "Що таке "Дохідний сейф"?".
 3. Дистанційне управління карткою в цифровому банку Sense SuperApp.
Чи була ця стаття корисною?
7 з 11 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.