Як і куди приходить повідомлення з пропозицією оформити розстрочку на покупку?

Запитання

Як мені прийде повідомлення з пропозицією оформити розстрочку на покупку? Не надійшло смс для оформлення розстрочки.

Умова

  • Якщо ви ще не користуєтеся цифровим банком — скористайтеся інструкцією "Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp".
  • Якщо ви раніше користувалися цифровим банком Sense SuperApp, але потім видалили його — PUSH/смс вам не надійде, і для оформлення розстрочки потрібно повторно встановити цифровий банк Sense SuperApp.

Відповідь

Спосіб інформування про можливість оформити розстрочку залежить від наявності встановленого цифрового банку Sense SuperApp і суми операції.

У вас уже встановлений цифровий банк Sense SuperApp і сума покупки:

  • від 500 грн до 1 500 грн — повідомлення з пропозицією оформити розстрочку відправлене не буде. Для оформлення розстрочки перейдіть в історію операцій по картці та дотримуйтесь інструкції у статті "Оформити розстрочку на покупку в цифровому банку Sense SuperApp";
  • від 1 500 грн — надійде PUSH з пропозицією оформити розстрочку. Ваші подальші дії описані у статті "Оформити розстрочку на покупку в цифровому банку Sense SuperApp".
    Якщо в момент проведення операції на картці були власні кошти або ви проводили операцію за кордоном/на закордонному сайті, Push для оформлення розстрочки надійде орієнтовно через два робочі дні після операції в той час, коли ви проводили операцію (наприклад, ви провели операцію в понеділок в 16:20, Push для оформлення надійде в 16:20 в середу-четвер).

У вас ще не встановлений цифровий банк/не підключено PUSH Sense SuperApp і сума покупки більше 500 грн  —  вам надійде смс-повідомлення з пропозицією оформити розстрочку.

Корисні статті

Оформити розстрочку на покупку в цифровому банку Sense SuperApp

Дозволити цифровому банку Sense SuperApp відправляти Push на пристрій

Для яких карток доступна розстрочка? Які є види розстрочок на покупку з кредитної картки?

Не оформилася розстрочка по картці

Провів одну операцію, а надійшло два повідомлення для оформлення розстрочки з різними сумами. Чому?

Чи була ця стаття корисною?
82 з 156 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.