Як розраховується та коли списується плата за пакет "Head" у ФОП?

Запитання

Як розраховується і коли списується плата за пакет "Head" у ФОПа? Які умови для розрахунку та списання комісії за пакет послуг при відкритті рахунку підприємцем через Sense SuperApp?

Відповідь

При відкритті рахунку підприємцем через Sense SuperApp до 31.12.2021 року, перші три місяці використання пакета послуг не тарифікуються.
Обслуговування в пакеті в наступному місяці буде безкоштовним при виконанні власником рахунку в поточному місяці однієї або декількох умов:

  • або середньоденні залишки в розмірі 50 000 грн. (чи еквівалент у валюті);
  • або 10 і більше транзакцій виконано з використанням Бізнес-карти;
  • або транзакції Бізнес-карткою в торгово-сервісній мережі або інтернеті на суму від 10 000 грн.

Якщо жодна з умов не виконана — в наступному місяці в день першої операції по рахунку відбувається списання комісії за обслуговування пакету.

Наприклад: пакет оформлений в червні 2021 року. За використання пакета в червні, липні та серпні, незалежно від виконання умов, комісія за пакет не стягується. У вересні, наприклад, 10 числа, Ви виконуєте операцію. Система аналізує, чи виконано в серпні одна або кілька умов для безкоштовного обслуговування. Якщо так, то комісія не стягується. Якщо ні, то в цей же день буде виконане списання комісії за обслуговування пакета.
Якщо повної суми для сплати комісії недостатньо, відсутня частина буде списана в перший день надходження на рахунок коштів.

Якщо рух коштів за рахунком в поточному місяці відсутній — за цей місяць комісія за обслуговування пакета не списується.

Корисні статті

Де переглянути історію виконання умов за пакетами ФОП у цифровому банку Sense SuperApp?

Які строки зарахування платежів в цифровому банку Sense SuperApp?

Активувати і встановити ПІН-код по бізнес-картці ФОП в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
0 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.