Як розраховується та коли списується плата за пакет "Head" у ФОП?

Запитання

Як розраховується і коли списується плата за пакет "Head" у ФОПа? Які умови для розрахунку та списання комісії за пакет послуг при відкритті рахунку підприємцем через Sense SuperApp?

Відповідь

При відкритті рахунку підприємцем через Sense SuperApp з 01.01.2022 року, перші два місяці використання пакета послуг не тарифікуються.
Обслуговування в пакеті в наступному місяці буде безкоштовним при виконанні власником рахунку в поточному місяці однієї або декількох умов:

  • або середньоденні залишки в розмірі 50 000 грн. на рахунках ФОП в банку (чи еквівалент у валюті);
  • або 10 і більше транзакцій виконано з використанням бізнес-карти;
  • або транзакції бізнес-карткою в торгово-сервісній мережі або інтернеті на суму від 10 000 грн.

Якщо жодна з умов не виконана — в наступному місяці в день першої операції по рахунку відбувається списання комісії за обслуговування пакету.

Наприклад: пакет оформлений в січні 2022 року. За використання пакета в січні та лютому, незалежно від виконання умов, комісія за пакет не стягується. У березні, наприклад, 10 числа, ви виконуєте операцію. Система аналізує, чи виконано в лютому одна або кілька умов для безкоштовного обслуговування. Якщо так, то комісія не стягується у березні. Якщо ні, то в цей же день (10.03.22) буде виконане списання комісії за обслуговування пакета за березень.
Якщо повної суми для сплати комісії недостатньо, відсутня частина буде списана в перший день надходження на рахунок коштів.

Якщо рух коштів за рахунком в поточному місяці відсутній — за цей місяць комісія за обслуговування пакета не списується.

Корисні статті

Де переглянути історію виконання умов за пакетами ФОП у цифровому банку Sense SuperApp?

Які строки зарахування платежів в цифровому банку Sense SuperApp?

Активувати і встановити ПІН-код по бізнес-картці ФОП в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
0 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.