Як розраховується комісія за зняття готівки, перекази на рахунки через Sense SuperApp та за Р2Р-перекази по картці Сaméléon?

Запитання

Як розраховується комісія за зняття готівки з картки Сaméléon. Як розраховується комісія за перекази з картки Сaméléon на картку іншого банку? Як розраховується комісія за перекази на рахунки в будь-якому банку через Sense SuperApp з картки Сaméléon?

Відповідь

Якщо зняття готівки відбулося частково за рахунок кредитних коштів, а частково за рахунок власних, комісія буде розрахована лише на ту частину операції, яка була виконана за рахунок кредитних коштів. Наприклад, ви зняли 7 000 грн, з яких 3 700 грн за рахунок власних, а 3 300 грн — за кредитні. Комісія буде розрахована тільки на 3 300 грн.

При цьому та частина зняття, яка була виконана за рахунок кредитних коштів, не буде врахована в ліміт на безкоштовне зняття готівки.

Якщо зняття відбувається з перевищенням ліміту на безкоштовне зняття, комісія буде розрахована тільки на суму перевищення ліміту. Наприклад, ви раніше зняли 28 000 грн, а зараз виконуєте зняття 3 000 грн. Комісія розрахується тільки на 1 000 грн перевищення ліміту.

Якщо переказ на рахунки в будь-якому банку через цифровий банк Sense SuperApр відбувся частково за рахунок кредитних коштів, а частково — за рахунок власних, комісія буде розрахована лише на частину операції, яка була виконана за рахунок кредитних коштів згідно з тарифами картки (пункт 28). Наприклад, ви робили переказ на 3 000 грн, з яких 700 грн за рахунок власних, а 2 300 грн — за кредитні. Комісія буде розрахована лише на 2 300 грн.

Комісія буде розрахована на момент проведення операції.

Якщо в сумі Р2Р (переказу з картки на картку) використана хоча б 0,01 грн кредитного ліміту, вся операція буде тарифікована як за рахунок кредитних коштів згідно з тарифами картки (пункт 10, примітка 15).

Корисні статті

Картка Сaméléon. Що це?

Подивитися тарифи по картці в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
19 з 24 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.