Підключити послугу Консьєрж-сервіс від Visa

Завдання

Підключити послугу Консьєрж-сервіс від Visa. Підключити послугу Консьєрж-сервіс Visa Ukraine від Visa. Підключити послугу Консьєрж-сервіс Visa.Concierge від Visa.

Умова

 • Послуга доступна для власників карток: Visa Signature (в пакеті послуг Black та кредитної картки Альфа Travel), Visa Infinite (в пакеті послуг Graphite).
 • Тимчасово недоступний для картки Сaméléon.
 • Консьєрж-сервіс підключається протягом п'яти робочих днів після оформлення.

Рішення

Підключити Консьєрж-сервіс VisaUkraine можливо двома способами:

Спосіб перший

 1. Увійдіть у цифровий банк Sense SuperApp. Якщо ви ще не користуєтеся цифровим банком — завантажте додаток у Play Маркет (Android) або в App Store (iOS) та скористайтеся інструкцією "Перший вхід (реєстрація) в цифровий банк Sense SuperApp".
 2. На робочому столі свайпніть вгору планку панелі інструментів.
  mceclip0.png
 3. Тапніть на віджет Visa Concierge.
  mceclip1.png
 4. Далі пройдіть реєстрацію дотримуючись підказок чат-бота Telegram та оберіть послугу. З переліком послуг можна ознайомитись на сайті — https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/concierge.html.

Спосіб другий

 1. Увійдіть на сайт Visa — https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/chatbot.html або перейдіть за посиланням для підключення послуги через чат-бот:
  - Visa Ukraine у Telegram;
  - Visa Ukraine у Viber.
 2. Якщо в компьютері встановлений додаток Telegram чи Viber, натисніть "Отправить сообщение". Якщо реєструєтесь з мобільного пристрою — відскануйте QR-код.
 3. Далі пройдіть реєстрацію дотримуючись підказок чат-бота та оберіть послугу. З переліком послуг можна ознайомитись на сайті — https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/concierge.html.

Корисні статті

Які послуги від МПС Visa є по карткам Альфа-Банку?

Що таке чат-бот Visa?

Швидкі дії та функції в розділах цифрового банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
3 з 3 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.