П’ять причин перейти вже, нарешті, в Sense

Запитання

Чи є сенс переходити у Sense? Які переваги Sense SuperApp у порівнянні з Alfa-Mobile? Чому потрібно мігрувати у новий застосунок?

Умова

  • Після прочитання — зкиньте це посилання консервативним знайомим, які досі користуються Alfa-Mobile :)

Відповідь

Швидше за все, ви вже знаєте про крутість Sense SuperApp, але ми не втомлюємося вчергове повторювати про простоту-швидкість-мобільність додатку. І тому знову і знову розповідаємо про причини, чому час перейти в Sense з Alfa-Mobile всім, хто ще цього не зробив.

Причина № 1. У Sense є майбутнє, на відміну від Alfa-Mobile Ukraine
Справедливості заради, додаток Alfa-Mobile по-своєму зручний, і ми розуміємо людей, які звикли до нього і не поспішають завантажувати нову апку. Але він віджив своє.
Sense SuperApp оновлюється щомісяця, а іноді й кілька разів на місяць. У ньому виправляють баги, спрощують процеси та флоу користування, додають нові фічі та функції — простіше кажучи, він відповідає часу.

Причина № 2. Sense вже більше, ніж Alfa-Mobile. У нас є пруфи!
Sense — суперапка, в якої більше можливостей, ніж в Alfa-Mobile та ніж у звичного фінансового додатку. У ній можна не тільки переказати комусь гроші або поповнити рахунок, а й:

Причина № 3. Sense може лякати складністю — і так, це перевага
Оскільки Sense вміє більше, ніж звичний фінансовий додаток, і влаштований він складніше. Спочатку може бути незрозуміло, навіщо цифровому банку Робочий стіл, наприклад. Іконки, шаблони, розділи — все це може заплутати. Але правда в тому, що Sense не може бути іншим, тому що він більший.
Це інший користувацький досвід, це навіть не 2в1, а 102в1. Один додаток для розв’язання безлічі різних питань — тут і зараз. У цьому сила Sense.

Причина № 4. У Sense більше можливостей персоналізації
Ми не будемо вчергове розповідати про фони та звуки, які можна вибрати в додатку. І про три мови та стилі теж не будемо :)
Персоналізація не тільки в цьому, але й у тому, щоб налаштувати інструменти під себе. Наприклад, шаблони клієнти використовують для абсолютно різних індивідуальних цілей: хтось перераховує гроші близьким (мамам/татам, чоловікам/дружинам, котикам/зайчикам), хтось вкладає в саморозвиток (музика/йога/англійська), а хтось — у пиво :) Тисячі цілей, один інструмент для їх втілення. У цьому і є персоналізація.

Причина № 5. Про фінанси зрозумілою мовою та відповіді на всі запитання
Навряд чи когось здивує додаток з власним медіа або окремим розділом FAQ, але цифровий банк з медіа та цілою Базою знань всередині — це щось нове.
Сила Now у простоті та доступності матеріалу, а також у позиції: це медіа, а не рекламний майданчик, тож тільки перевірена інфа, яка може бути корисною читачеві. Користь, користь, користь та трохи фану.
А головний меседж Бази знань — бути вашим помічником у проведенні будь-якої операції в Sense або в пошуку відповідей на всі запитання по банківським та не тільки темам. Ми створюємо для вас покрокові туторіали під кожний новий сервіс банку, розповідаємо вам про те, як з максимальним профітом користуватися новим продуктом, а також шеримо свої улюблені маршрути поїздок на травневі. Щомісяця топові статті отримують 70 000+ переглядів, і це тільки початок.

 

Тому — Welcome to Sense SuperApp, where everything makes sense!
- для Android — завантажте додаток в Play Маркет;
- для Android (HUAWEI/Honor) — завантажте додаток в AppGallery;
- для IOS — завантажте додаток можна в App Store.

Чи була ця стаття корисною?
138 з 185 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.