Чому покупка, на яку я оформив розстрочку, включена в суму для пільгового періоду?

Запитання

Чому покупка, на яку я оформив розстрочку, включена в суму для пільгового періоду? Оформив розстрочку на покупку, але вона входить в суму для пільгового періоду, чому?

Відповідь

Така ситуація може відбутися, якщо сума покупки пройшла по рахунку до розрахункової дати, а на умови розстрочки ви її перевели вже після розрахункової дати. Виходить, що в розрахункову дату, коли формується сума для пільгового періоду, покупка була, як проста заборгованість по картці. Тому сума для пільгового періоду не буде перерахована.

Наприклад, ви провели операцію, на яку хочете оформити розстрочку — 02.10, вона пройшла по виписці — 04.10, розрахункова дата по картці — 06.10. і в цей день сформована сума для пільгового періоду з урахуванням суми покупки. Розстрочку на покупку ви оформили 07.10. Оскільки розстрочка оформлена після розрахункової дати, то сума для пільгового періоду включатиме суму покупки і не буде перерахована.

В такому випадку можливі два варіанти:

  • скористатися пільговим періодом по картці для цього оплатіть всю суму для пільгового періоду і достроково погасіть розстрочку;
  • залишити розстрочку і не скористатися пільговим періодом але при цьому варіанті на суму безготівкових операцій розрахується стандартна відсоткова ставка по тарифам картки.

Корисні статті

Як оформити розстрочку на покупку?

Оформити розстрочку на покупку в цифровому банку Sense SuperApp

На операції з якими МСС-кодами неможливо оформити розстрочку на картку? Коли не нараховуються бонуси по картці Альфа Connect?

Не оформилася розстрочка по картці

Не надійшло смс для оформлення розстрочки

Чи була ця стаття корисною?
4 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.